Erotická povídka: Sama s notebookem

To jsem tak seděla sama jednoho večera u počítače. Přítel byl na služební cestě a já se sama nudila. V televizi dávali zrovna nějakou nudnou telenovelu a tak jsem ji vypnula a pustila si notebook. Snad tam najdu něco zajímavé, podívat se aspoň na fotky, nebo nějaká videa. Našla jsem tam nějaké složky a hle. Ten můj starý prasák tam má videa a ne ledajaká. On tam má porno. No tak to si odskáče, říkám si, ale nejprve se na ně sama podívám. Nejprve klasická soulož dvou mladých lidí s výstřikem do pusy na konci. No co, to je normální.

Pustím si další klip a zde jsou dvě lesbičky. Navzájem se nejprve líbají a svlékají u toho své plavky, které u bazénu měly. Sahají si na krásná pevná ňadra a stále se líbají. Jedna z nich je blondýnka a má větší prsa s velkými bradavkami. Ta druhá brunetka má poprsí menší, tak akorát do ruky, ale bradavky také hezky tvrdé.

Blondýnka si lehá na lehátko a roztahuje nohy. Brunetka si klekne a prsty drážní okolí kundičky blondýnky a ta nádherně vzdychá. Brunetka už to ale také nemůže vydržet a začne ji lízat. Jemně sem a tam, zleva doprava přejíždí jazýčkem po její vyholené jeskyňce a přidává prst. Nejprve jeden, jen na okraj dírky jako by se styděla, pak jej strčí hlouběji. Vytáhne a olízne. Hmm sladký to nektar. Blondýnka se dostává do varu a rukama jezdí ve vlasech brunetky, která už používá rovnou tři prsty, aby blondýnce poskytla rozkoš.

Má tanga mokrá jsou

To mě docela vzrušilo. Zjistila jsem, že mé tanga nejsou tak suché, jako když jsem si sedla k počítači. Na monitoru se  role obrátily. Teď leží na lehátku brunetka a blondýnka jí dráždí poštěváček robertkem. Krásná podívaná. Ani jsem si nevšimla, ale mé prsty jaksi samovolně vklouzly do mé mušličky. Dvěma prsty si dráždím kundičku a druhou rukou poštěváček. Myslím na svého přítele, kéž by mi do ni strčil svého velkého věčně nadrženého ptáka a rajtoval ve mně.

 Chtěla bych cítit jeho pohyby sem a tam znova a znova. Kalhotky už se staly nepohodlné a tak jsem je svlékla a odhodila stranou. Mezitím na monitoru obě děvčata vzala oboustranného robertka a nyní má každý „svůj“ konec v sobě. Sedí naproti sobě a dělají si dobře,sténají u toho. Já také sténám, tohle divadlo se mi opravdu líbí. Přidávám s prsty na tempu.

Chci se celá svíjet. Mám prsty mokré a jeden si dám do pusy, abych ochutnala své vlhkosti. Chutná báječně. Představila jsem si, jak beru penis svého přítele do ruky a dráždím mu jej. Představovala jsem si, jak mu jazýčkem dráždím uzdičku a přitom rukama masíruju jeho vyholené koule. Ta představa mě snad ještě více vzrušila. Více? Ono to už snad ani nešlo.

Holky pořád masturbovaly navzájem a já byla třetí do party. Dělala jsem se krásně rukou, chvíli rychle a chvíli pomalu, chtěla jsem mít orgasmus pořádný, jaký už dlouho ne. A také že byl. Holky už skončily a opět se začaly líbat ale u mě vrcholil orgasmus. Ještě jednou se dotknu poštěváčku a bude to. Auuuu, bože užuž.

 Jeden dlouhý orgasmus, myslela jsem, že jej snad budu mít věčnost. Pak povolil, já si prst otřela o naběhnutý poštěváček a začalo to znova a prudčeji než ten první. Svíjela jsem se v křeči orgasmu mého těla a mé mokré kundičky. Film dávno skončil, ale já stále ještě těžce oddychovala.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: