Erotická povídka: Sex se švagrovou

Moje švagrová je manželkou staršího bráchy. Je to nádherná žena s velkým poprsím. A nikdy nenosí kalhotky. Nejraději nosí krátké minisukně, v nichž vynikne její kulatý zadek, při chůzi se jí krásně pohupuje.

Jednou jsem zůstal u nás doma se švagrovou sám. Mluvili jsme o všem možném až přišla řeč na sex. Zeptal jsem se, jak je na tom s mým bratrem. Řekla, že celkem dobře. Pak jsem jí ukázal jednu mou oblíbenou knihu s erotickými polohami. Byla celkem překvapená a mírně zmatená. Pak odešla domů.

Navštívil jsem moji švagrovou

Následující den jsem ji přišel navštívit. Bratr nebyl doma. Řekla, abych počkal, že se osprchuje. Usadil jsem se v obývacím pokoji. Vešla do koupelny, potichu jsem přistoupil ke dveřím a když jsem slyšel šumět vodu, vytratil jsem se z domu.

Opatrně jsem se přiblížil k oknu koupelny zvenčí. Pohled na ni byl vskutku omračující. Byla tak sexy, ten její zadek, prsa a o její kundě ani nemluvím. Najednou se však nečekaně otočila a uviděla mě. Rychle jsem se sehnul, ale už bylo pozdě.

Vrátil jsem se do domu a pustil si televizi, jakoby se nic nestalo. Vyšla z koupelny, vypadala rozzlobeně, začala mi nadávat. Chtěl jsem se jí omluvit, ale nepustila mě ke slovu. Kdyz se trošku utišila,rozhodl jsem se jí říct pravdu. „Pokud to nikomu neřekneš, prozradím ti mé tajemství.“ Podařilo se mi upoutat její pozornost.

Sedla si a poslouchala. Tak jsem jí vyprávěl, jak se mi moc líbí, jak obdivuji její nádherné tělo, jak denně masturbuji při myšlence na její nahé tělo, jak moc ji miluji a toužím se s ní pomilovat.

„Skutečně se ti tak líbím a chceš mě?“
„Mám pocit, že bez tebe už další den nepřežiju.“
„Ale já jsem přece manželka tvého bratra.“
„To mě nezajímá, chci tě hned, bez ztrácení času.“

Toužil jsem po jejím krásném těle

Přiblížil jsem se k ní a políbil ji. Polibek mi opětovala. Pak jsme odešli do ložnice, položil jsem ji na postel. Svlékl jsem jí župan, byla přede mnou úplně nahá, musel jsem se dotknout její nádherných plných prsou.

Bradavky jí ztvrdly. Můj několikaletý sen se stal skutečností, ani jsem tomu nemohl uvěřit. Moje švagrová tu leží nahá a bude celá moje. Ocucával jsem jí obrovské bradavky, dokud potichu nevzdychala. Přesunul jsem se k její čerstvě oholené kundičce.

Měla omamnou vůni. Lízal jsem jí ji tak dlouho, až se udělala. Orgasmus prožívala impulzivně a energicky, byla divoká, nezkrotná, křičela a zmítala rozkoší. Usoudil jsem, že nyní je připravena na pořádný sex. Divoký a nezkrotný, jako je i ona sama.

Mám větší penis než brácha

Svlékl jsem se a jen co spatřila můj penis, okouzleně řekla: „Ty ho máš většího než tvůj bratr.“ Začala mi ho kouřit, dokud nebyl absolutně tvrdý. Já jsem se ale chtěl udělat přímo do ní.

Zasunul jsem ho do ní tak daleko jak to šlo. Vzdychala a zatínala mi nehty do zad. „Víc, víc,“ prosila mezi hlasité vzdechy. „Rychleji.“ Snažil jsem se vyhovět jejím prosbám. Čím víc jsem zrychloval, tím více křičela. Až…dosáhla svůj další orgasmus. Pro mě to byl ten nejlepší sex co jsem zažil.

Rychle jsem ji otočil a postavil na kolena. Zezadu to také nebylo špatné. Ještě jsem cítil, jak její vagínu stahují křeče. Chytil jsem ji za její krásný zadek a tvrdě přirážel. Explodoval jsem přímo do její nadržené kundy.

Image by Martin Freedom from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: