Erotická povídka: Vlhké setkání

…jeho zachraptělý hlas v telefonu ji úplně rozhodil. Nebyla schopna vnímat, o čem mluvil. Cítila neskutečnou touhu ho opět vidět a cítit. Zavřela oči a zasnila se. Při posledním setkání ji přitahoval, jako magnet.

Nádherně voněl, neustále se smál, občas se podíval do jejich očí. Nechápala své pocity. Takového muže ještě nepotkala. Z myšlenek ji vytrhl naléhavý hlas „Chci vás zítra vidět, potřebuji probrat věci kolem vaši pracovní smlouvy, dobře? Stavte se do kanceláře kolem desáté.“ Zmohla se jen na „Ano“, a zavěsila.

Takového muže ještě nepotkala

Minulou noc měla sen, líbali se, cítila z něho vášeň tak živě, až se vzrušila. Sál její bradavky, jazýčkem klouzal po celém těle, byl jemný a velice něžný, nevynechal ani jedno místo. Ráno se dotýkala svých rtů a chtěla ty polibky a doteky cítit znovu a znovu. Zlobila se sama na sebe, nesmí propadnout kouzlu někoho, koho ani nezná, jde přece o práci. Ale ty jeho oči, ruce, celý on ji tak moc přitahovali. Ach jo, jak se mu má podívat do očí a vést normální rozhovor. Bude se snažit být chladnou a nedat nic najevo, tu práci sekretářky potřebuje.

Závan studeného vzduchu podráždil její bradavky

V kanceláři bylo poněkud horko, přišla o něco dříve, pootevřela okno a čekala. Závan studeného vzduchu podráždil její bradavky, které okamžitě ztvrdly. Otočila se, za ní stál on. Dlouze se na ni se zájmem zahleděl. Byla v pasti.

Neměla si brát tu tenkou halenku, pod kterou bylo vidět vzrušení. Na chvíli se ztratila v jeho očích, nezvládla to, chvěla se. Tiše pozdravila, zrudla a sklopila oči. Jak moc by chtěla něco říct a přetnout to trapné ticho. Pořád se na ni díval, tohle stvoření ho zaujalo hned na začátku. Všiml si, jak se třásla zimou, zavřel okno.

Šel k ní, byla tak blízko, cítil její vůní, lákaly ho její vzrušené bradavky, jak rád by se jich dotkl. Sám nechápal, kde se v něm bere ta chuť ji obejmout a políbit. Pozvedla k němu oči. Zamkl dveře. Chtěla něco říct, ale nemohla, jen našpulila rty a pootevřela je. Políbil ji, jemně a pak zapojil jazýček, byli sehraní, líbali se dlouho, sál její rty, ona jeho.

Nevnímal nic, než její vůni a mrštný jazýček. Byla tak krásná, plná přirozené touhy a chutě se mu celá odevzdat. Jemně vzdychala, tiskla se k němu. Posadil ji na psací stůl. Sjel rukou dolů a stáhl z ní kalhotky, měla tak nádherně vyholenou, mokrou buchtičku, cítil silné pnutí ve svých kalhotách. Zalízal se, pomalinku, krásně tekla, její vůně ho vzrušovala.

Tohle se mu moc líbilo, o tomhle snil, jeho přítelkyně se holit nechtěla, proto spolu poslední dobou už nespali. Věděl, že to co dělá, ho může zničit, ale nemohl odolat. Tak moc ho nová osůbka vzrušovala. Rozhodl se nic neřešit, jen si chtěl vychutnávat  tu krásu.

Cítila jeho doteky, blízkost, jazýček, polibky. Nemohla uvěřit, že se její sen stává skutečností. Chtěla, ať ta chvíle nikdy neskončí. Vyvrcholila do jeho pusy ve vlně orgasmu, celá se vzrušením rozevřela. On si pomalu rozepnul kalhoty, byl vzrušený a tvrdý. Spojili svoje těla v jedno tělo. Leželi na kožené sedačce.

Nemohl se nabažit jejího těla, byla stvořena přímo pro něho, uzoučká a pěkně  mokrá. V jednom okamžiku vykřikli plni vzrušení. Objal ji a políbil. Zazvonil mu mobil. Podíval se na zem, všude rozházené věci. Usmál se na ni, ona na něho. Začali se smát nahlas a pak spolu sbírali boty, spodní prádlo i oblečení, snažili se dát kancelář do původního stavu. Jelikož měla mokré kalhotky, zůstala jen tak naostro. Přiváděla ho tím k šílenství, nejraději by ji opět ochutnal, ve vzduchu bylo cítit vůni jejího klínu.

Sedla si na židli, on za stůl a pokračovali v nenuceném rozhovoru, jakoby se nic nestalo. Probírali body pracovní smlouvy, kterou ráda podepsala. Od teď je oficiálně jeho zaměstnanec. Za zavřenými dveřmi začal příběh dvou lidí, tajemství jedné sekretářky a jejího šéfa.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: