Erotická povídka: Telefon

Denisa

Náš pokoj je prosycený vůní vína a vosku, který rozehřívá plápolající plamen svíčky. Ze sterea se line zvuk příjemné instrumentálky, která podbarvuje atmosféru.

Ještě před malou chvílí jsem Tě líbala a šeptala Ti do ucha něžnosti. Ještě před malou chvílí jsem cítila, jak mi Tvé ruce hladí záda a zastavují se na zadku. Točila se mi hlava, když jsem ucítila Tvé horké, vlhké a nedočkavé rty na svém krku. Hořela jsem nedočkavostí, když mi Tvé prsty rozepínaly šaty a snažily se z nich osvobodit ňadra, která dychtila po laskání. A když si ty prsty začaly hrát s bradavkou, doslova mnou projel blesk a já byla jako omámená.

Když začal zvonit telefon, nejradši bych s ním praštila o zeď. Vzduch, který byl ztěžklý steny vášně, ten odporný zvuk rozřízl, jako kdyby vedle nás někdo začal řezat motorovou pilou. Nešlo ho ignorovat. Už tu magickou chvíli překazil. Slyším jak krotíš dech a snažíš se zklidnit, když přijímáš hovor.

Vstávám a gestem Ti naznačuji, že se jdu vysprchovat. Přecházím ke skříni u které si pomalu svlékám šaty. Moc dobře vím, že mě pozoruješ.

Miluju, když se na mě díváš a tak Ti ten pohled dopřávám a sama si to užívám.

Přetáhnu si látku přes ramena a nechám šatky volně sklouznout po těle na zem. V tu chvíli mám na sobě už jen tanga. V zrcadle, které je na dveřích skříně, vidím jak hltáš každý můj pohyb. Schválně se natočím tak, aby nic neuteklo Tvému pohledu. Trochu vyšpulím zadek a lehce se nakloním, abych ze sebe stáhla i ten poslední kousek prádélka. Užívám si to divadlo. Představuji si, jak lapáš po dechu a snažíš se, aby volající nic nepoznal.

Znovu se podívám do zrcadla a posílám Ti vzdušný polibek. Vidím, jak se usmíváš a posíláš mi ho zpět.
Pak dám nohy nepatrně od sebe a ohnu se pro šatky, abych je zvedla ze země.

Po cestě do sprchy se u Tebe zastavuji. Pohladím Tě po vlasech a předkláním se, abych Ti mohla dát pusu na tvář. Pak si beru Tvou volnou ruku do své, mrknu na Tebe a přejíždím si Tvou dlaní od prsou ke klínu.

Jen těžko tajíš dech a ovládáš své smysly.
A mě napadá, že Ti to nebudu nijak zlehčovat.

Obkročmo si na Tebe sedám.

Jednou rukou Tě chytám za hlavu, abych si jí přitiskla na nedočkavá ňadra a druhou Ti beru mobil z ruky, který si dávám k uchu a slyším jak do něj říkám;

„Promiňte, teď mi musí zařídit orgasmus. Zavolá později,” a odhazuji telefon do rohu pohovky.

Zatímco mě líbáš na prsou, snažím se z Tebe nemotorně servat triko, abych cítila Tvé holé tělo na svém. Miluju, když se naše ňadra o sebe třou.

Když se mi to konečně daří, naše těla se k sobě dychtivě přitisknou a já cítím, jak se mi nehty tvých prstů jedné ruky zarývají do zad a prsty druhé ruky mi hladí horký klín.

Zakláním hlavu a zavírám oči. Tuhle chvíli si chci intenzivně vychutnat.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: