Home > Erotické povídky > Erotická povídka: V restauraci

Erotická povídka: V restauraci

Minule jsem domů přinesla hračku, ze které měl největší radost můj přítel a tak jsem si to chtěla tentokrát vynahradit a vyzkoušet nějaký dokonalý vibrátor, se kterým si to krásně užiju, hned jak budu doma chvíli sama. Petr byl ale posledním zážitkem tak nadšen, že se nechtěl nechat ošidit o další nové zkušenosti a trval na tom, že ať přinesu domů cokoliv, musí být u toho.

A tak jsem se nakonec rozhodla pro připínací dráždítko na klitoris s dálkovým ovládáním s dosahem několik metrů.

Když jsem ho přinesla domů a zkusmo si ho navlékla, v Petrově hlavě se zrodil ďábelský plán – vzít si dráždítko pod šaty a vyrazit s ním na večeři. Nápad to byl sice šílený, ale mě nadchnul. A tak jsme se oba oblékli a vyjeli.

Už doma se dálkového ovládání zmocnil Petr a mě ho odmítl půjčit byť jen na vteřinu. Cestou v autě prozkoumal ovládání, nechal si ode mě okomentovat vibrace a s úsměvem od ucha k uchu mě v restauraci posadil ke stolu. Když v restauraci narvané k prasknutí poprvé stiskl ovladač a zapnul tak vibrace, málem jsem vylila pití svoje i jeho.

Lekla jsem se, že je slyšet, jak ta věcička pod mojí sukní vrní, ale nikdo z našich sousedů se po nás neohlížel, což mě vcelku uklidnilo a mohla jsem si vychutnávat třepotání tohoto malého zázraku. Když jsem se začala potutelně usmívat, Petr hračku zase vypnul a povídal si se mnou jakoby nic.

Při naší společné konverzaci ho průběžně znovu zapínal a vypínal a posmíval se mi za to, že mu odpovídám na jeho otázky po strašně dlouhé době. To, že jsem neměla tušení, kdy se dráždítko zase rozpohybuje, mě vzrušovalo čím dál víc.

Petr se v tomto milostném trápení přímo vyžíval a vibrace spouštěl například když přišel číšník, se kterým si dlouze povídal o servírovaném jídle. Párkrát se mě dokonce pokoušel zapojit do konverzace, ale na nic jiného než je ano a ne jsem se nevzmohla, jelikož jsem měla plno práce s tím, abych nesténala rozkoší nahlas.

Díky intenzivním vibracím a častému přerušování jsem byla vzrušená na maximální únosnou hranici a jelikož Petr nechtěl z restaurace odejít, začala jsem přemýšlet, jak zvládnu orgasmus v restauraci plné lidí… Jediné, co mě napadlo, bylo zahájit proti útok a tak jsem si pod stolem zula botu a svou nohu něžně zabořila do rozkroku svého partnera.

Ten z toho byl tak v šoku, že mu z ruky vypadlo dálkové ovládání od mého vrnítka pod stůl. Netrvalo dlouho a já jsem cítila, jak i jeho touha roste. I jeho odpovědi na moje otázky měly delší pomlky než předtím, odpověď na otázku „Jdeme“ však byla okamžitá. Do auta jsme skoro doběhli a jelikož se nám nechtělo čekat až domů, vrhli jsme se na sebe už na parkovišti.

Mimochodem, nevíte někdo, co jsme měli k večeři a jestli jsme platili???

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: