Erotická povídka: Výběr z Facebooku

Sexyhracky.cz jsou na síti Facebook. A zde se také zrodil nápad, že už si nebudeme vybírat hračku my, ale vyberete nám ji Vy. Nyní si tedy můžete vybrat z našeho sortimentu jakoukoliv erotickou pomůcku, kterou pro Vás vyzkoušíme!

Jako první se výběru ujal náš kamarád fotograf, který neponechal nic náhodě a vybral opravdovou lahůdku – asi jako pomstu za to, že jsme s kolegyní zkoušely jen samou drobotinu mezi erotickými pomůckami…

Vybral nám největší dildo, které máme v nabídce!!!

Už jen když jsem si nesla domů ve dvou igelitových taškách tohoto macka vážícího skoro 1,5 kg, jímala mne hrůza, co s ním asi budu dělat.

Ale protože jsem profesionálka, která už ve své jeskyňce přivítala ledasco, anální kolík jsem bohatě potřela lubrikačním gelem na vodní bázi. Již předem jsem se vzdala naděje, že bych tohoto obra s 35ti cm nacpala do svého zadečku a upřímně jsem si nebyla jistá, zda se mi ho podaří dostat aspoň do mé škebličky…

Manipulace s tímto kolíkem nebyla snadná, ale jakmile jsem ho ucítila u vchodu do pochvy, začala jsem být zvědavá. Nejdřív jsem si musela jeskyňku trošku uvolnit, tak jsem použila vibrátor větších rozměrů, a jakmile jsem cítila vzrušení, přišel na řadu macek. Vstup do mé mušličky byl celkem snadný, tedy do vroubkované části dilda.

Zrychlený dech mi napověděl, co chci dál. Stačilo jemně zatlačit a kolík do mě vklouzl o poznání hlouběji. Kousek jsem ho povytáhla, aby se pochva uvolnila a zasunula jej o další kus dál. Jakmile macek narazil na děložní čípek, zasténala jsem.

Jenže ne bolestí! Byla jsem tak plná, jako nikdy dřív a toužila po pokračování. Dildo jsem vytahovala a zase zasouvala do jeskyňky – v tuto chvíli už spíše jeskyně – a světe div se, stále klouzalo dál a dál!

Orgastické stahy měly takovou sílu, že jsem musela macka držet dost pevně na to, aby ze mě nevyjel!

Až klepání sousedů na trubky od topení a zařvání „můžete laskavě šukat potichu?!“ mě probralo…

Nebudu Vám nic nalhávat, dildo se do mě opravdu nevešlo celé, ale není všem dnům konec.

Než na něj zase dostanu já a moje mušlička chuť, bude mi viset za praktický řetěz, který je k dildu v jeho spodní části připevněn, pěkně u postele…

A sousedi ode mne vyfasují špunty do uší.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: