Home > Erotické povídky > Erotická povídka: V zajetí Divoké Šárky – díl druhý

Erotická povídka: V zajetí Divoké Šárky – díl druhý

Kde jsme to skončili? Aha už vím, u Šárky. No pane jo, byl jsem přivázaný, jak už asi víte, a musel jsem sledovat, jak si Šárka zapnula vibrátor a začala se s ním dráždit. Jednu chvíli byl celý vnořený v její krásné mušličce, jindy zase jen něžně hladit poštěváček. Viděl jsem, jak se Šárka vlhká. Pokračování ale bylo ještě horší.

Představení s robertkem skončilo a já se musel připravit na to nejhorší. Jak jsem psal v prvním dílu, byl jsem nadržený k neudržení. Šárka přišla blíž ke mně, rozkročila nohy a pomalinku začala svou úplně vlhkou kundičkou zlehka dráždit můj penis.

Nevím, zda mi trenýrky zvlhnuli od její mokré kundičky, nebo zda to už můj penis neudržel, ale trenýrky začaly být vlhké také. Poprosil jsem Šárku, aby mi je svlékla a sedla si na zcela ztopořený úd, který jen čekal na to, až jej obejmou její stydké pysky, ale jen se mi smála a vychutnávala si mou bezmocnost.

Lízání až do konce

Když už ji přestalo bavit dráždit mě přes trenýrky, poskytla mi aspoň nějakou malou rozkoš. Posunula se výš až k mé hlavě a pomaličku si klekla tak, abych jazykem dosáhnul na její úplně vlhkou a krásně hladce vyholenou kundičku. Sotva jsem se dotknul jazykem jejího poštěváčku, roztouženě zasténala a já na jazyku cítil její šťávičku. Rozhodl jsem se, že i já malinko Šárku potrápím a tak jsem jazykem začal objíždět okraje její mušličky.

Chtěla víc. Mnula si tvrdé bradavky a pobízela mne, ať se nebojím, jak řekla „pořádně ji vylízat“.

Jenže to já měl v plánu až po delší době. Když jsem ji začal lízat její dírku, cítil jsem opět její vůni, která mě nekonečně vzrušovala. Jazykem jsem zajel hlouběji a i pohyby byly o něco rychlejší.

Šárka se na jazyku začala neposedně vrtět a byla dychtivá pořádného orgasmu. Už úplně tekla. Měl jsem její šťávičku na své bradě. Rty jsem měl úplně mokré a všechno mi stékalo až na krk. Bože jak rád bych do ni vnikl a pořádně jí „ošukal“.

Chtěl jsem to, hrozně jsem si to přál, zvlášť když mi Šárka stáhla trenýrky a začala masírovat už tak naběhnutý penis, který by snad dokázal stříkat týden v kuse, jak jsem byl vzrušený. Šárka začala vzdychat a každý její sten byl hlasitější.

Začala se třást a já mohl počítat sekundy do jejího orgasmu. Zpomalil jsem, abych to zastavil, abych ji oplatil vše, co mi provedla a jak mě týrala.

„Hajzle“, řekla mi, ale začala se znova třást a nekontrolovaně vzdychat, tentokrát i přes mé pomalejší pohyby.

Bylo jasné, že to přijde. Pusu jsem měl plnou její šťávičky, v životě jsem neviděl tak vlhkou kundičku, bylo to něco tak vzrušujícího. Pak to přišlo. Šárka skoro zařvala, vzepjala se a zase padla a pak znova. Kundička se jí začala stahovat a rozevírat, několikrát po sobě. Měla aspoň 4 orgasmy, než to odeznělo. Každý z nich byl provázen výkřiky „Bože ano“. V tu chvíli mě napadla vtipná myšlenka říct ji, že bůh nejsem, ale mlčel jsem.

Velké finále

Nepočítaný počet orgasmů naštěstí Šárku neuspokojil, ta lačnila po mém penisu stejně, jako já po její úplně promočené mušličce. Šárka se otočila čelem ke mně, dřepla si a já cítil, jak se můj penis noří do hlubin něčeho tak krásně mokrého a úzkého. Bylo to nádherné.

Dosedla až na kořen a začala se na něm vrtět. To je snad to nejkrásnější co znám. Pak si můj penis stále ve stejné poloze vysunula z té mokré kundičky a začala na něj pomalu nasedat, až byl celý v ní a znova nahoru.

Čvachtalo to a já měl co dělat, abych nezačal okamžitě stříkat ty hromady spermatu, které se chtěli vydrat ven co nejdříve.

Vyvrcholilo to tím, že se otočila zády ke mně a opět si na něj nasedla a já viděl, jak její kundička obepíná po všech stranách můj penis, který v ní mizí. Předklonila se a prsty si začala dráždit zadeček.

Nejprve si jej dráždila mokrým palcem z její mušličky a pak se nahnula a rukou si můj penis zasunula do zadečku. Byl tak mokrý, že gelu nebylo potřeba. Zadeček měla nádherně úzký a už po několika přírazech, které si regulovala sama, jsem cítil, jak se můj orgasmus nezadržitelně blíží. Začal jsem sténat.

Šárka byla zkušená a věděla moc dobře, že tohle je konec. Sesedla a vzala horký penis stále mokrý do ruky. Dvakrát potáhla a pak to přišlo. První várka mi postříkala celé břicho až za pupkem, další byly slabší, ale stále dost intenzivní. Šárka měla ruku celou od mého horkého sperma.

Nevadilo jí to, vše si obratně vmasírovala do svých nádherných pevných ňader a teprve pak mě rozvázala.

Nakonec mi dala pusu, abych prý neřekl, že to bylo celé jen o sexu a abych viděl, že v tom byla i romantika. Na divokou Šárku nikdy nezapomenu, byla nejlepší.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: