Jaké jsou nejlepší polohy k početí?

Sexuálních poloh je spousta, ale do kategorie těch nejlepších spadají jenom některé. Specifickou kategorií jsou potom polohy vhodné pro početí dítěte. Takže jakou techniku nejlépe zvolit, pokud se snažíte o potomka? Lékaři hodné sázejí na misionářskou klasiku. Pokud žena leží a muž do ní proniká zepředu, stoupá prý možnost oplodnění.

Misionářská poloha s důrazem na tzv. koitální vyrovnání

Vzhledem k pravděpodobnosti početí spousta lidí vychvaluje jako nejlepší misionářskou polohu a shoduje se na tom s odborníky.  Její ještě lepší variantou je ale poloha zdůrazňující takzvané koitální vyrovnání. Partner je při ní nahoře a posune se směrem k ramenům ženy tak, aby se jejich pánve vyrovnaly. Žena pokrčí nohy a působí jako protitlak jeho pánvi. Zároveň také pánví rotuje. Tímto pohybem svého muže ještě více nabuzuje k intenzivnějšímu orgasmu.

Ženin orgasmus také pomůže

Podle doktorů právě poloha, kdy je muž nahoře, znamená v oblasti početí velkou výhodu, ať už jde o vyslovenou misionářskou klasiku, nebo její upravenou podobu. V obou případech totiž muž ejakuluje prakticky na děložní čípek. Spermie tak mají výhodu. Jsou blízko vajíčku, které je ve vejcovodech očekává. Proto šance, že dorazí až k němu, je vysoká. Také pomůže, když žena vyvrcholí krátce po muži. Děložní čípek se pohybuje, nasává tekutinu se spermiemi. Díky tomu se tato tekutina snáze dostává až do dělohy. Spermiím tak usnadňuje cestu. Proto možnost, že vznikne nový život, stoupá.

Zezadu na všech čtyřech

Existuje ovšem i řada dalších poloh, u nichž se šance na úspěšné oplodnění zvyšuje. Představíme si ještě některé z nich. Obecně mají některé společné rysy, především hodně hluboký průnik a tím stimulaci k velmi intenzivnímu prožití orgasmu obou aktérů, tedy muže i ženy. Jak hluboký průnik, tak silný orgasmus velice ulehčují cestu spermií k jejich vítěznému cíli.

Prvním z dalších k početí doporučovaných poloh je zezadu na všech čtyřech. Ženy s dělohou sklánějící se k zadní části pánve nejlépe ocení polohu zezadu na všech čtyřech, tak se celá akce zasetí semena podaří nejlépe. Je také možné, aby žena zvedla zadek a tím zajistila ještě hlubší průnik partnerova penisu.

Nůžky s hlubokým průnikem

Partnerka si lehne na bok a zvedne horní nohu. Muž přilehne na boku k ní a nohy si vloží mezi její. Při průniku mužova penisu tlačí partneři pánve k sobě, ovšem horní polovinou se k sobě netisknou, ale naopak odtahují. Akce potřebuje trochu soustředění, ale zážitek je hodně intenzivní a pravděpodobnost početí dost vysoká.

Intenzivní varianta nohy na ramenou

Sedící muž pokrčí nohy. Aby získal dostatečnou stabilitu, opře se vzadu rukama. Žena si sedne proti němu a také pokrčí nohy. Přitáhne se k němu a pokrčené nohy mu položí na ramena. V téhle poloze partneři mohou objevovat oblast mezi čípkem a ženiným bodem G. Poloha přináší intenzivní orgasmus. Druhou variantou nohou na ramenou je, že žena leží a muž nad ni stoupne. Žena položí své natažené nohy k jeho ramenům.

Koníček se obrátil

Hlubokou penetraci a vysokou pravděpodobnost otěhotnění nabízí také upravená varianta koníčka. Partner si lehne a žena si klekne nebo podřepne na něj. Ovšem k jeho obličeji je zády, klečí svým obličejem směrem k jeho nohám. Nasedne na muže a pohybem pánve nahoru a dolů zajistí výbornou penetraci. Všechno potom může regulovat i pohybem svého tělo od záklonu k jeho hlavě až po předklon směrem k jeho nohám.

Na boku zezadu

Dobrý průnik zajistí také poloha na boku. Žena si lehne na bok, muž potom za ni. Pevně ji obejme ze své polohy zezadu a pronikne do ní. Pak se může žena pootočit, aby partnerovi viděla do tváře. Důležité je, aby pánve tlačili k sobě.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: