Erotická povídka: Večer s vlastní sestrou

Práce skončila až po setmění a já jsem byl unavený. Cestou domů jsem se zastavil v mém oblíbeném baru na pivo. Zaparkoval jsem auto a vešel do domu svých rodičů. Bylo ticho, takže jsem věděl, že moji rodiče jsou zase venku. V tu chvíli jsem chtěl jen sprchu. Šel jsem nahoru a proud teplé vody mě uvolnil. Když jsem si umýval vlasy, myslel jsem, že jsem viděl dveře do koupelny otevřené víc, než jsem je nechal. Mohl jsem se mýlit. Vysušil jsem se a pouhým ručníkem omotaným kolem pasu jsem vyrazil do svého pokoje. 

Slyšel jsem sestru v pokoji

Když jsem sám, málokdy se hned oblékám. Míjel jsem pokoj své sestry, slyšel jsem nějaké zvuky a nakouknul jsem. Byl jsem překvapen. Byla to moje sestra na posteli, jednou rukou si hrála s prsy a druhou si otevřela horní část kalhot a sklouzla rukou mezi nohy a masírovala se v rozkroku. Nemohl jsem odtrhnout oči od jejího mladého těla. Já nevím, jestli to byl alkohol nebo co, ale cítil jsem, že mě přitahuje. Moje ruka začala jemně třít můj tvrdý penis. Pomalu jsem vešel do její ložnice.

Hrála si sama se sebou

Stále si hrála sama se sebou a já jsem se čím dál víc vzrušoval. Viděla mě, a přesto nepřestala s tím, co dělá. Uviděla mého vzrušeného ptáka, natáhla ruku a sundala mi ručník. „Sundej si košili. Chci vidět tvoje prsa.“ Slyšel jsem, jak říkám. Můj hlas zněl chraplavě. Nemohl jsem uvěřit, že jsem to řekl. Moje sestra si sundala košili a odhalila velmi pěkná prsa. Vzal jsem jedno do svých rukou a začal jsem ho hladit.

Cítil jsem, jak její bradavka tvrdne. Moje sestra začala jemně hladit můj penis. Cítil jsem, že jsem připraven explodovat v její ruce, ale řekla: „Ještě ne, chci sát tvého ptáka.“ Cítil jsem, jak jí jazyk klouže přes a kolem žaludu, sotva jsem mohl stát. Byla dobrá.

Začala mi sát penis

Když jsem ji zatlačil zpět na postel, jemně sála můj penis. Líbali jsme se na posteli. Začal jsem jazykem přejíždět přes její pevná prsa a začal jsem je postupně vysávat. Tlačila prsa do mých úst. Slyšel jsem, jak sténala vzrušením. Pohnul jsem jí rukou mezi nohama a jemně jsem jí začal objevovat její přenádhernou a mokrou mušličku.

Byl jsem opravdu nadšen, když moje sestra řekla: „Teď ho dej dovnitř, chci ho mít v sobě.“  Omotala si nohy přes moje, když jsem začal přirážet, pomalu jsem se pohyboval, nechtěl jsem jít do hloubky. Můj penis byl připraven vystříkat sperma do její horké broskvičky a měl jsem pocit, že si toho moje sestra byla vědoma také proto, že ho vytáhla a řekla: „Strč mi ho do zadku!!“ Nechal jsem ji, aby mi ho vedla. 

Chtěla ho strčit do zadečku

Cítil jsem, jak těsně to šlo dovnitř. Byl jsem blízko svého vyvrcholení a věděl jsem, že se už nemohu držet zpátky, takže jsem pumpoval rychleji a tvrději, dokud jsem sperma nevystřelil do zadku, jak chtěla. „Teď jsem na řadě já,“ řekla s úsměvem, když ležela na zádech a roztáhla nohy

Nechala se vylízat

Sestra vedla můj obličej k její horké lasturce a já jsem začal sát a lízat její klitoris, začala mi přejíždět nehty po hlavě. Když se blížila ke svému vyvrcholení, sténala a tvrději rýpla nehty. Dechy přicházely čím dál rychleji, dokud nevydechla rozkoší.

Chvíli jsme spolu leželi, když moje sestra řekla: „Mám hlad, chci něco k jídlu.“ Klekla si přede mě, vzala mého ptáka do úst a začala ho jemně sát a přejíždět jazykem. Nemyslel jsem si, že to půjde, ale udělal jsem se. Nechala proudit do úst moji šťávu. Vstala, vzala mě za ruku a vedla do sprchy, kde jsme si navzájem umyli naše těla.

„Jsem tvoje holčička, drahý bratře.“

To řekla, když jsme skončili. „A já jsem tvůj.“ Díval jsem se na její pevné mladé tělo. Byl jsem nadržený. Jen se usmála a vedla mě k ložnici. Zajímalo by mě, co se bude dít teď.

Image by inna mykytas from Pixabay

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: