Erotická povídka: Spoutaný v autě

Slyšel jsem, že auto zastavuje. Stále jsem přes černý pytel na hlavě neviděl, co se kolem mě děje. „Jsme na místě otroku.“ řekla má nová paní. Slyšel jsem, že vyšla z auta, otevřela dveře a prudce zaškubala za vodítko, které jsem měl kolem krku. „Bude to?!“ „Ano, má paní.“ Neviděl jsem a tak jsem se bál, že zakopnu při vystupování z auta, ale zvládl jsem to.

Vyšli jsme po třech schůdkách a já uslyšel cvaknutí zámku. Hned po vstupu mi má paní sundala pytel z hlavy a mě ozářilo přítomné světlo, po asi čtyřech hodinách ve tmě mě pálily oči. Vše vypadalo jako na horské chatě. Tak tady si jezdí má paní užívat, zasnil jsem se.

„Jdi do kuchyně a uvař mi kávu, a ať to lítá!“ „Ano, má paní, hned to bude.“ Uposlechl jsem a odběhl jsem do kuchyně uvařit kávu.

Zatímco se vařila voda na kávu, uslyšel jsem ze sousední místnosti, že se má paní s někým baví. Byl to mužský hlas. Že by další její otrok? Nebo milenec? Trochu mě to rozhodilo, čekal jsem, že tady budeme sami.

Když byla káva hotová, odnesl jsem ji do obýváků, kde s paní na gauči seděl nějaký urostlý muž. Kávu jsem postavil na stůl a odstoupil. „Toto je otroku můj muž, budeš mu říkat pane, rozuměls?“ „Ano, má paní.“

Paní mě vzala za vodítko a odtáhla mě na konec chodby, otevřela dveře od malé prázdné místnůstky. „Tady to je tvůj pokoj. Zůstaneš tady, dokud tě nezavolám.“ „Ano, má paní.“ Uposlechl jsem. Nakonec neměl jsem jinou možnost, má paní za mnou zamkla dveře.

Místnůstka byla úplně prázdná, holé stěny a zem. Sedl jsem si do kouta a vyčkával, co se bude dít. Byl jsem už docela hladový, už půl dne jsem nejedl.

Skrz malé okno jsem zjistil, že už se stmívá a já uslyšel blížící se kroky. Cvakl zámek a v nich se objevil její manžel. „Otroku, budeš mít tu čest vidět mě a mou ženu souložit.“ „Děkuji, můj pane.“ Celý natěšený, vidět mou paní nahou.

Dovedl mě po schodech do ložnice. Kde už na posteli v košilce seděla má paní. „Á zašukáme si při svíčkách a otrok nám je podrží.“ Tak to nebude, tak zlé letělo mi hlavou. „Klekni, hlavu na zem a vyšpul prdel. Tak bude to?“ Cože? Myslel jsem, že budu jen držet svíčky. Uposlechl jsem plný očekávání.

Najednou jsem cítil, tak kape na mou oholenou dírku lubrikant. A hned vzápětí, jak se tam dere hned několik svíček najednou. Bylo jich příliš a šly tam jen pod tlakem. Cítil jsem jemnou bolest, která mě vzrušila, a můj penis rostl. Nakonec všechny svíčky zapálili.

Má paní a pán spolu začali šukat. Užívali si jako diví. Nikdy jsem předtím neviděl tak velké péro, jako má manžel mé paní, asi proto si ho vzala. Byl jsem vzrušený jako nikdy. Svíce mi masírovaly prostatu a horký vosk mi stékal na koule. Slast.

Už šukali asi hodinu a svíce byly čím dál tím menší. Vosk pálil čím dál víc.

Můj pán se vystříkal na kundu mé paní v pravou chvíli. „Otroku, slízej to!“ Vstal jsem a popálil si trochu análek, ale svíce zhasly a pomalu vyklouzly z mé dírky.

Dostal jsem se mezi nohy mé paní a začal lízat její postříkanou kundu. Chytila mě za vlasy a tlačila mi hlavu vší sílou. „Lízej mi i análek!“ Uposlechl jsem. Byla sladko kyselá, její slastná šťáva se mísila s hořkým horkým semenem jejího manžela.

Když jsem ji vyčistil do poslední kapky. Má paní si všimla stojícího penisu mezi mýma nohama. „Ale ale, copak to tady máme? Tebe to vzrušilo?“ „Ano, má paní jste nádherná a extrémně mě vzrušujete.“ koktal jsem. „Ale ale, copak s tím uděláme?!“

„Lehni si na zem a ruce za záda.“ Uposlechl jsem. Má paní seděla na posteli a nožkama mi masírovala stojící péro. Oddychoval jsem slastí. Napětí v mém penisu pomalu rostlo a má paní si toho byla velmi dobře vědoma. Stále zrychlovala a já už se nemohl kontrolovat.
V okamžik, kdy jsem chtěl začít stříkat, má paní přestala. V mém penisu cukalo, ale vyteklo z něj jen pár kapek spermatu, byl jsem nadržený jako nikdy. Potřeboval jsem to ze sebe dostat a ona nic. „Tak to by stačilo. Ještě by sis na to zvykl.“

Byl jsem neskutečně naštvaný, chtěl jsem se vystříkat za každou cenu, ale bylo mi to odepřeno. Má paní mi nasadila pouta na ruce, abych si to přece neudělal sám a odvedla mě do mé prázdné místnůstky. A zamkla.

Co se bude dít zítra?

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: