Erotická povídka: Venušino tajemství

Venušiny kuličky jsou základní erotickou pomůckou, o které slyšel snad každý.

Velká plastová kulička uvnitř které se nachází menší kovová, díky čemuž dochází při pohybu k vibracím a nutí ženu stahovat a posilovat pánevní dno a předchází tak inkontinenci. Princip je více než jednoduchý a tak jsem nechtěla věřit, že by to mohlo fungovat.

Z počátku jsem příliš nevěřila tomu, že kuličky zůstanou na svém místě a nebudou mi vypadávat a tak jsem první pokus radši uskutečnila doma v soukromí.

Kuličky jsem lehce potřela lubrikačním gelem, aby jejich zavádění bylo snadné a příjemné a zasunula jsem je na své místo. Udělala jsem pár opatrných krůčků, abych zjistila, jestli kuličky nevypadnou, ale byla jsem mile překvapena, jak dobře drží tam, kde mají a jak příjemně a zlehka vibrují.

Můj původní plán kuličky jen vyzkoušet a zase schovat se změnil ve chvíli, kdy zazvonil zvonek u dveří. Na vyndání kuliček nebyl čas a to i přes to, že jsou opatřeny šňůrkou, díky které se vyndávají až nečekaně snadno.

Už cestou ke dveřím jsem cítila, jak kuličky odvádí svou práci a třou se mi stěnu pochvy. Za dveřmi stál správce našeho domu (mimochodem moc pěkný mladík) a chtěl si zkontrolovat celý můj byt. Při představě mladého a krásného správce v kombinaci s Venušinými kuličkami mě polilo horko.

Obcházeli jsme pokoj po pokoj a místnost po místnosti a já jsem byla stále více a více vzrušená. Při každé otázce se mi odpovídalo hůř a hůř, jelikož jsem se nemohla vůbec soustředit.

V poslední místnosti jsem byla na pokraji orgasmu a místo odpovědí jsem se na správce jen usmívala. Na jeho pozdrav při odchodu jsem nebyla schopná odpovědět a v momentě, kdy se za ním zavřely dveře jsem se zkroutila ve slastné křeči orgasmu k zemi.

Správce, který ještě ani neodešel ode dveří určitě vše slyšel…

Než s nimi vyrazím ven mezi lidi, musím si dobře rozmyslet, jestli si budu mít po cestě kam odskočit, kdyby mě zaplavila další vlna orgasmu, ale jelikož byl zážitek nejen více než příjemný, ale ještě zdraví prospěšný, asi si budu trasy svých cest dopředu podrobně plánovat.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: