Erotická povídka: Veronika miluje análek

Bylo mi devatenáct let, když jsem pracoval v jedné restauraci. Moje kolegyně Veronika byla o čtyři roky starší. Od začátku jsme si spolu dobře rozuměli, a tak jsme se spolu začali scházet i mimo práci. Vždy mě lákaly spíše starší holky a Veronika se mi moc líbila. Měla vysportovanou postavu, delší blond kudrnaté vlasy a krásný pevný zadeček. Jediné co mi na ni vadilo, bylo, že měla trochu malá prsa. To jsem však tolik neřešil.

Měli jsme spolu dobrý kamarádský vztah, a tak netrvalo dlouho, kdy jsem jí naznačil, že bych chtěl i něco více. Problém byl v tom, že Veronika měla přítele. Chodili spolu tři roky a nechtěla ho podvádět. Navíc tvrdila, že má s mladšími kluky špatné zkušenosti. Věděla o mně, že jsem hodně na sex a příliš mi nevěřila.

Jednoho dne jsme spolu byli v kavárně a Veronika se mi zdála nějaká divná. Zeptal jsem se jí, co se děje a Veronika se mi začala svěřovat. Vyprávěla, že je ve vztahu spokojená, ale nudí ji neustále stejný sex. Ráda by vyzkoušela něco jiného, ale její přítel nemá příliš fantazii.

Napadl mně anální sex, protože ten hodně lákal mně. Veronika říkala, že anální sex má moc ráda, a že už ho dlouho neměla. Její přítel prý byl v posteli takový nemastný neslaný. Anální sex si naposledy užívala se svým bývalým přítelem.

Naznačil jsem ji, že bych to chtěl někomu udělat do zadečku, ale ještě jsem k tomu neměl příležitost. Veronika se na mně usmála a řekla, že v sexu bych byl asi lepší, než ten její Vašek. Viděl jsem její pohledy a bylo mi jasné, že mně chce. Seděli jsme naproti sobě a Veronika mi začala nožkou přejíždět po rozkroku. Vzrušovalo mně to a Veronika se usmívala, když cítila, že mi tvrdne penis.

„Chceš mi to udělat do zadečku? Dovolím tě to.“ Řekla mi.

„Jo, moc tě chci opíchat do zadečku.“ Odpověděl jsem.

Byl už večer a napadlo mě, že v tuto hodinu v parku nikdo nebude. Navrhl jsem, že půjdeme do parku a tam si pěkně zasouložíme. Veronika souhlasila, a tak jsme zaplatili a vytratili se z kavárny.

Jak jsem předpokládal, v parku byl klid. Oba jsme byli nadržení, a tak jsme na nic nečekali. Veronika mi ho chvíli kouřila. Byla fakt dobrá. Pak jsme si to vyměnili a zase já jsem ji lízal její kundičku. Měla trochu bobříka a to se mi moc líbilo.

Chvíli jsme souložili na trávě na boku. Rychle jsem přirážel a Veronika rychle vzdychala. Poté mi ho opět trochu pokouřila, plivla mi na něho své sliny a pohonila mi ho.

Veronika ležela na zádech, jednu její nožku jsem si položil na rameno a dělal jsem jí to do zadečku. Bylo vidět, že si to vychutnává. Zasouval jsem ji tam jen část svého penisu. Úplně celý se mi tam nevešel. Takto jsme souložili, dokud jsem se neudělal.

Mně i Veronice se to líbilo, a tak jsme se dohodli, že sex si spolu budeme užívat i nadále.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: