Home > Erotické povídky > BDSM povídky > Erotická povídka: Tři ženy v jednom bytě

Erotická povídka: Tři ženy v jednom bytě

„Přijď na večeři a trošku vodky“, pípla mi zpráva od sousedek. Řekla jsem si proč vlastně ne. Vždyť se nemůže stát nic špatného, nebude to poprvé.

„Kolem 22:20 jsem tam,“ napsala jsme jako odpověď. Když jsem přijela z práce, skočila jsem do sprchy, protože po 12 hodinách jsem byla celá ulepená a zpocená, sprcha mě příjemně probudila a tak jsem mohla úplně v klidu jít nahoru pěkně na čas.

Když jsem přišla, byla jsem přivítaná příjemnou vůní smaženého kuřete a bramborové kaše. Sedla jsem si k nim na gauč a pustila se do večeře.

Po večeři na mě čekala sklenička s drinkem a balíček karet. Když jsme je začala míchat tak se holky přidaly ke mně a asi tak dvě hodiny jsme hrály karty.

Najednou bylo něco po půlnoci a my už v sobě měly několik drinků a tak jsem se natáhla, abych si protáhla záda a obě se ke mě přitulily, každá z jedné strany.

Říkala jsem si, jestli teda už nemám jít zase zpátky k sobě, kdyby chtěly třeba jít spát nebo tak něco… Ale celkem jsem se spletla, protože ještě než jsem se stihla zeptat tak jsem měla ruku jedné na stehně a ústa druhé přitisknuté na mých. Chvíli jsem překvapeně zamrzla a potom jsem se pohla.

Chytla jsem ji za krkem a přitáhla si ji blíž k sobě. Začali jsme se líbat s Laurou a Bářiny ruce se mi rozběhly po těle. Byla jsem z toho jak říčná. Bylo to něco nového a nečekaného. Sama jsem nevěděla co s vlastníma rukama.

Holky se nade mnou vyměnily a já se musela trochu vydýchat.

Líbaly jsme se a osahávaly a pomalu jsme ze sebe sundávaly oblečení až jsme byly všechny tři nahé a ruce se začaly objevovat na místech, kde se naše ruce ještě neobjevily.

Hned po tom co odletěla Lauřina podprsenka jsem se překvapeně nadechla, protože její prsty skončily u mě v kundě. A ruce lesby umí úžasný věci se svými prsty. Byla jsem do  chviličky hotová, ale ani tak  nepřestala. Bára se starala o to, abych nebyla moc slyšet.

Prsty se ve mě hýbaly všemi směry a já už nevěděla co mám sama se sebou dělat.

Užívala jsem si všechno co se dělo a chtěla jsem to děvčatům oplatit a když jsem se natáhla abych to oplatila, abych se mohla dotýkat i jich a na jejich řeči o tom, že bych se měla soustředit jen na sebe jsem nijak nereagovala. Když už je to přestalo bavit, tak Bára odešla  za chvíli se vrátila s pouty.

A to je něco na mě. Nastavila jsem zápěstí a ve chvíli, kdy mi připíchla ruce ke gauči Laura se do mě pustila pusou. Bylo to nečekané a rychlé, vykřikla jsem a hrozně rychle jsem se z toho udělala.

Slyšela jsem pousmání a najednou se nade mnou zase střídaly.

Bára se ke mě přitiskla a okamžitě se o mě začala starat prsty a jazykem a do toho se Laura přitiskla k mému krku a začala mě okusovat a já už to prostě nevydržela a udělala jsem se tak třikrát za sebou. Přibližně po půl hodině jsem byla propuštěna a strhla jsem Lauru pod sebe a pustila se do práce.

A ten pocit toho, jak se kolem mých prstů stahují svaly ženského těla je asi to nejlepší co jsem kdy pocítila. Musela jsem se dost snažit, abych se nerozptyloval ničím jiným. Vystřídaly jsme se s Bárou a potom se pode mnou objevila ona a vystřídaly jsme se zase na ní.

Potom jsme všechny tři vyčerpaně svalily na gauč a tak 10 minut jsme se vydejchávaly. Potom jsme se tak nějak přitulily a holky začaly upadat do spánku tak jsem se zvedla, rozloučila se a šla jsem spát k sobě domů.

Autorka: Nevinná Brunetka

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: