Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Ve vaně

Erotická povídka: Ve vaně

Nastal čas dovolených a já Vám z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit, abyste přibalili do kufru naši sexyhračku. Výběr je jen na Vás a na prostoru ve Vašem zavazadle.

Já odjíždím na dovolenou s kufrem větším, než je mé nové auto a tak si mohu dovolit vzít toho víc, ale jelikož je mi jasné, že jsou i dovolené, na které se jezdí jen s batůžkem velkým jako moje kabelka, vybrala jsem dnes hračku, která je prostorově nenáročná, přesto patří k nejlepším.

Jelikož jsem si našla nového přítele, sáhla jsem po hračce, která udělá radost nejen mě, ale i jemu. Erekční kroužek se mi zdál dokonalý už svým názvem, tak proč neozkoušet i jeho vlastnosti?! Doma jsem si napustila vanu, nalila do ní bohatou dávku pěny a s chutí se do ní celá ponořila.

Myšlenky mi utíkali k večeru, na který jsem se těšila čím dál tím víc. Představovala jsem si, jak s přítelem vyzkoušíme tento malý zázrak hned jak se vrátí domů. Ruka mi pomalu sklouzávala do klína, už jen při té představě, a tak jsem si čekání na Petra krátila drážděním svého klitorisu.

Když jsem chtěla potěšit svými prsty celou svou mušličku, rozrazily se dveře koupelny a v nich stál Petr, jehož příchod jsem díky svým myšlenkám vůbec nezaregistrovala. Stál ve dveřích, koukal na mě a jediné, co měl na sobě byl onen erekční kroužek, který jsem zapomněla pohozený na posteli.

Jedinou jeho otázkou (Ty máš ráda býky?) odstartoval zápas plný erotiky a vášně. Díky dlouhému čekání na Petra a myšlenkám, které mi nedaly odpočinout jsem byla vzrušená až až a rozhodně jsem neměla v plánu se zdržovat s předehrou.

Jak jsem viděla Petra, byl na tom stejně, a tak mě nemohlo překvapit, že byl během vteřiny u mě a během té druhé ve mně. Ze začátku to nevypadalo na žádný velký zápas, jen takové lehké oťukávání, ale po chvíli jsem svého býčka cítila stále silněji.

Petr se svými přírazy velmi poctivě a intenzivně staral o moji jeskyňku zevnitř a kmitající růžky býčka zcela uchvátily můj klitoris. Slastné okamžiky nebraly konce, Petrův penis byl pevný jako skála a díky zaškrcení kroužkem jeho erekce neopadala.

Oba jsme byli na pokraji orgasmu nekonečně dlouho a to co jsme spolu dělali, už rozhodně nemělo s nesmělým oťukáváním ze začátku nic společného. Po několika málo minutách, které se zdáli jako touhou zalitá věčnost, se naše těla po prudkém orgasmu zhroutila do vany.

Než jsme se byli oba schopni vrátit myšlenkami na zem a tep se nám dostal ze smrtelných hodnot do těch normálních, byla voda ve vaně už úplně studená.

Jediné, co mě odradilo od toho, abych si tuhle hračku přibalila s sebou na dovolenou já, byla vytopená koupelna – chudáci sousedi jak u nás, tak na případném hotelu – a hlavně Petrova rozdrápaná záda od mých nehtů. Takhle by na pláž opravdu jít nemohl…

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: