Home > Erotické povídky > Erotická povídka: Vydařená návštěva

Erotická povídka: Vydařená návštěva

K Vánocům jsem dostala novou hračku, kterou jsem ještě nestihla vyzkoušet. Dáreček jsem si před tím nechala v práci a dnes jsem si ho chtěla vzít domů na vyzkoušení.

Celé odpoledne na něj koukám a vlhnu už jen představou co, se mnou tenhle ďábel provede. Pípla mi SMS, kamarádka mi dává rozkazem, že se k nim večer mám dostavit na kolaudační party a dodatečné oslavení Vánoc. Slibuji jí, že se alespoň na chvíli stavím. Vůbec se mi tam nechce, nejraději bych si lehla do postele a zjistila jak mojí kočičku rozvrní nový růžový mazlík.

Odcházím z práce s vibrátorem a lubrikačním gelem v kabelce.
Dorážím ke kamarádce, dveře mi otvírá neznámý mladík, ze kterého se později vyklube nový spolubydlící. Auu už teď vím, že tohle nebude poklidný a krátký večer. Výborně se bavíme, až mi ujelo i poslední metro. Ještě, že mají nový velký byt a v kuchyni rozkládací pohodlný gauč.

Cestou ze sprchy jsem zaslechla kamarádku s přítelem, jak si užívají a to mě ještě víc natěšilo na mého růžového společníka. Byla jsem vlhká jen, jak jsem ho vzala do ruky a uložila se s ním. Trocha lubrikačního gelu na jeho špičku a můj růžový ďáblík je připraven. Zapnula jsem nejpomalejší stupeň a nejdřív s ním seznámila klitoris.

A už jsem odkopávala deku, abych měla víc prostoru a pohodlí. Přepnula jsem na další stupeň, při kterém si jednotlivé motory mezi sebou prohazují, který bude zrovna pracovat, to už jsem růžového krasavce představovala svojí kočičce.

Bylo to skvostné, jeho šířka a příjemný materiál mne naprosto dostávaly. Zkoušela jsem různé druhy vibrací a s tímto klenotem pohybovala sem a tam, dovnitř a ven. Jeho zahnutí dokonale dráždilo i mé Géčko a lehké prohnutí těla umožnilo i stimulaci klitorisu.

Měla jsem pocit, že mi v klíně někdo vypustil přehradu, tak jsem byla mokrá a vzrušená. Ještě pár pohybů s krasavcem a kočička i já, jsme vrněly blahem. Krásný opojný orgasmus mne pohltil tak, že jsem si ani nevšimla mladého spolubydlícího, který stál ve dveřích kuchyně a bez dechu mé představení sledoval. Ruku měl v kalhotách a tipuji, že v kapsách to nebylo.

Spolubydlící, když viděl, že se z nebeských výšin slasti vracím na zem, projevil zájem, že by nahradil mého růžového společníka. Dostalo se mu však chladné odpovědi: „Dnes ne! Vidíme se poprvé a já jsem dáma! Na prvním rande nikdy… přijdu za tři dny a ukaž, co umíš, krasavče!”

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: