Erotická povídka: Výstřik hluboko do krku

Přišla vyměnit ručníky, ložní prádlo a uklidit v koupelně. Nečekala, že bude její oblíbený host na pokoji. Věčně byl někde v terénu, podnikatel co nemá čas. Měla ho ráda, byl k ní slušný a nechával peníze navíc za její služby na stolečku u okna. Také ji dokázal krásně udělat pusou.

Dostala chuť na jeho ptáka…

Ve vzduchu se držela vůně panského parfému. Dveře koupelny byly pootevřené, nahlédla potichu a uviděla ho, jak si dělá dobře. Držel nad vanou pevně svého ptáka a vzdychal a jezdil rukou pomalinku nahoru a dolů. Vzrušila se, sáhla si pod sukni mezi nohy. Dostala chuť na jeho ptáka, je to už nějaký týden co ji ojel naposledy. Vlezla potichu do koupelny, podíval se na ni, věděl, že se dívala, posledně ji krásně vyšoustal jazýčkem, nadrženou mulatku v šatičkách pokojské.

Miloval hotelové ubytování, každá pokojská nebo recepční mu vždy dala. Některé se chodily vyjezdit na jeho velkém ptáku, sami od sebe, nemusel se ani moc snažit. Stačilo jim jen nabídnout peníze a ony se pak celé mokré, nadrženě napíchly a vydřely až k orgasmu. Jiné měl jen na lízačku, rád jim dělal dobře, když mu v podřepu seděly na obličeji a mohl jim zároveň lízat a prstem šoustat análek.

Začala mu jazýčkem olizovat žalud…

Klekla si poslušně k němu a začala mu jazýčkem olizovat žalud. Zasténal, chtěl stříkat a měl velkou chuť šoustat. Začala ho pěkně kouřit, co nejhlouběji dokázala. Držel její hlavu a přirážel ji na svůj klacek, pomalu i rychle, chtěl ji vystříkat hluboko do pusy. Zpomalila, opět jen olizovala špičku žaludu, koule, honila ho rukou a jezdila si prsty ve svoji kundičce.

Nejraději by ji opřel o vanu a vydřel. Čím víc ojížděla jeho ptáka v puse, tím více sténal, za okamžik ji naplnil pusu semenem a díval se, jak polyká. Opřela se o vanu, zalízal se do její kundy a byl v sedmém nebi, v puse se mu míchala chuť semene a mlíčka vzrušení, které tak rád ochutnával.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: