Erotické povídka: Hrátky s okurkou

Když se Klárka ráno probudila, byla už v bytě zcela sama. Holky už byly dávno v práci. Trochu ji bolela hlava, protože pořád ještě cítila včerejší dlouhou noc a především jiskřivé víno, které v hojném množství včera s kamarádkami popíjela.

Klárka se nakonec rozhodla vylézt z vyhřáté postele, dát si sprchu a něco dobrého a vydatného k snídani. V lednici však toho příliš mnoho nebylo. Byla tam však salátová okurka, kterou tam měla schovanou na zeleninový salát. Vzala ji a jelikož neměla ráda slupku, tak ji poctivě oloupala.

Při loupání ji však napadla trochu bláznivá věc, že by si to mohla tou okurkou pořádně udělat. Začala ji měřit svým ještě ospalým očkem a pomalu přejížděla po ní sevřenou dlaní jakoby se pokoušela stahovat předkožku na velkém pyji. Okurka měla necelých pět centimetrů v obvodu a byla pěkně dlouhá.

Pak ji chlípně strčila do úst a začala ji pomalu kouřit jako by kouřila pánské přirození. Pozvolna se z kuchyně přesunula zpátky k posteli, která byla pohodlná a prostorná. Sedla si na postel, roztáhla kolena a macatou zelenou okurku položila vedle sebe k polštáři. Měla na sobě pouze letní noční košilku a pod ní bílé krajkové kalhotky. Začala si třít stehna. Pak si levačkou zajela až k hrudníku a začala si intenzivně masírovat svá krásně tvarovaná prsa. Mezi dva prsty pevně sevřela bradavku na pravé kozičce a začala svou hezčí kozičku třít. Při tom se pravačkou dostávala do oholeného rozkroku, přejížděla prsty nahoru a dolu po nádherně zvrásněné štěrbince.

Pak nastal ten toužebný okamžik. Zajela pod bílé kalhotky a nějakou dobu se probírala ve svém přirození, které bylo už pořádně mokré a nažhavené. Přitom si představovala, jaké by to asi bylo s nějakým krásným nadrženým klukem. Její představy bylo hodně divoké. Když už hořela velkou touhou, svlékla si už hodně mokré kalhotky a položila se na hřbet. Dala nahé oholené nohy co nejvíc od sebe a maličko je nadzvedla. Vzali si světle zelenou okurku, přejela s ní mezi mokré pysky a pak náhle vrazila kulatou špičkou okurky do štěrbinky. Tlumeně při tom zasípala. Bylo to tak krásné.

Okurka byla však přece trochu širší než její vchod do štěrbinky. Nevzdala se však. Při při pokusech o zasunutí okurky začala intenzivněji přirážet pánví. Okurka se začala do její štěrbinky pomalu zasouvat. Byla velmi vzrušená, celá se chvěla touhou. Když začínala tušit, že se blíží orgasmus, na moment přestala. Vysvlékla se z noční košilky, aby byla nahá jako Eva v ráji. V rozkroku celá tekla, takže prostěradlo pod ní bylo vlhké a mokré. Okurka na sobě měla rovněž její nektar, kterou Klárka s velkou chutí slízala.

Když se napila své šťávy, změnila si polohu. Poklekla si a okurku si opět strčila dovnitř. Pak se v pokleku nadzvedla a okurku zapřela o lůžko. Tato pozice nebyla úplně jednoduchá, o to lepší z ní ale měla Klárka slast. Divoká jízda mohla začít. Klárka začala po okurce jezdit nahoru a dolů, přičemž si vychutnávala každé zasunutí tvrdé okurky. Stále při tom hnětla své bradavky a rovněž její mokrý poštěváček.

Pak se rozhodla pro pohodlnější polohu. Položila se na všechny čtyři a volnou pravačkou si znovu zavedla okurku do své již hodně otevřené štěrbinky. To se už znovu začínal silně ozývat orgasmus. Rozhodla se, že nyní je ta pravá chvíle se udělat. Rychlost jejího tempa s okurkou se hodně zvyšovala. Při tom se začaly pomalu měnit její tiché vzdechy v silné výkřiky rozkoše. Vyvrcholení na sebe nedalo dlouho čekat. Bylo tak silné a intenzivní, že se Klárce jednoduše podlomily nohy a dopadla celou svou hmotností na lůžko. Nějakou dobu ležela, hlavu schovanou v pestrobarevném polštáři a vychutnávala si doznívající slast a rozkoš. Když už se dosyta své rozkoši nabažila, otočila se na záda, projela ještě jednou svou ručičkou sladkou kundičku, olízla si prsty a strnula v malém údivu. Ve dveřích totiž na ní hleděla spolubydlící z její práce.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: