Erotická povídka: Kdo by nechtěl svázat

Asi každému páru se po nějaké době stane, že sex začíná být jen rutinou a máte pocit, že by to chtělo něčím novým okořenit váš milostný život. At´ už vy nebo váš partner či partnerka uvítá, když vymyslíte něco zajímavého.

Láká vás, když má partner svázané ruce či nohy? Určitě tento styl postelových hrátek není pro každého. Ale zajisté se najdou tací, kterým se toto zpestření v sexuálním životě zalíbí.

Moje bývalá přítelkyně jednou přišla s tím, že by ráda v posteli vyzkoušela něco nového. Spíše žertem jsem navrhl, že bych ji při tom mohl svázat. Můj nápad se ji natolik zalíbil, že souhlasila, že by to ráda vyzkoušela.

Vzal jsem šálu a ruce ji přivázal k rámu postele. Šátkem jsem ji zakryl oči a začal ji orálně uspokojovat. Poté jsem ji žaludem dráždil klitoris, což se ji velice líbilo. Se zavázanýma očima si to užívala ještě více, protože mohla zapojit více představu a byla nesmírně vzrušená. Asi tak minutu jsem ji žaludem přejížděl po kundičce.

Už mně přímo prosila, abych ji ho tam strčil. Ještě chvíli jsem ji to dělal jazykem a poté jsem do ni vniknul. Po chvíli jsem z ni vytáhl penis a začal ji opět žaludem dráždit klitoris. Opět jsem do ni zajel penisem a souložili jsme, dokud jsme se oba neudělali

Moje přítelkyně si to chtěla vyměnit. Přivázala mně ruce k radiátoru, přičemž jsem seděl na zemi. Šátkem mi zavázala oči a začala mi honit penis.

Chvíli mě to dělala pusou a lehce mě tahala za varlata. Po chvíli přestala a začala mi ho honit, přičemž použila lubrikační gel. Tušil jsem, k čemu se schyluje. Pomalu na mě nasedla a penis si zasunula do zadečku. Nádherně to klouzalo do její úzké dírky.

Experiment se vyplatil, protože mně přítelkyně pochválila, že jsem přišel s dobrým nápadem. Oba dva jsme si to dost užili a od té doby jsme takto měli sex ještě několikrát.

Tímto způsobem si můžete dopřát zajímavou změnu ve svém sexuálním životě, pokud máte pocit, že váš sex začíná být nudný. Kromě rukou mohou být svázané také nohy. Samozřejmě můžete použít pouta.

Záleží na vaší představě. Velmi dobrým zážitkem je, když si takto užijete někde v lese, kdy je jeden z partnerů přivázaný třeba mezi stromy.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: