Erotická povídka: Neobvyklá narozeninová oslava

Ráno se Ivetka probudila s dobrou náladou. Její přítel měl dnes narozeniny. Ivetka měla pro něj vzrušující překvapení, které si pro něho s láskou a péči připravila. Jakmile vyšla z bytu, zamířila přímo do nákupního centra.

Chodila pouze po obchodech se svůdným spodním prádlem a erotickými hračkami. Pak najednou narazila na něco, co dlouho hledala. Když si v kabince oblékala nevšední krajkové prádlo s podvazky, byla sama se sebou a se svou postavou spokojená.

O půl sedmé narozeninová oslava začala. Jarek čekal za dveřmi s kyticí červených a bílých růží jako pozornost pro svou milou, ale pořád nikdo neotvíral. Zvonil nezvykle dlouho, ale pak se přece jenom dočkal a dveře se pomalu otevřely. Nikdo v nich však nebyl, pouze na koberci byl položený vzkaz s krásně uhlazeným písmem, který zněl takto: „Běž do mé pracovny, čeká Tě tam překvapení.“

Proč zrovna do pracovny, přemýšlel, ale byl zvyklý poslouchat, tak tam prostě šel. Dveře od pracovny byly trochu pootevřené. Zpoza dveří uslyšel hrát líbivou romantickou hudbu. Ta nezní špatně, takže zrychlil krok.

Zvolna pootevřel dveře do pracovny a to, co viděl, mu prostě vyrazilo dech. Na pracovním stole si hověla jeho přítelkyně. Byla však k nepoznání. Na štíhlých opálených nohou měla dlouhé kozačky z pravé černé kůže, které stoupaly až do půli jejích nádherných sametových stehen. Na kozačky navazovaly červené krajkové podvazky, které stoupaly až k černým téměř průsvitným tangům. Když spatřil její odhalené ploché bříško, které halil pouze pruh červené mašličky táhnoucí se přes její kozičky, málem to s ním seklo. Překvapení však pokračovalo dále, neboť jeho jinak dost cudná a konzervativní přítelkyně, byla výrazně nalíčená.

Její řasy byly svůdně černé a stejně černé vlasy měla volně rozpuštěné tak, že jí romanticky splývaly po ramenou. Na ústech měla červenou rtěnku, která ještě více podtrhovala její šarm a půvab. „Tady je tvůj dáreček, zlato.“

Půvabně řekla červenými rty, a bez okolků roztáhla nohy. Když uviděl dva otvory na těch nejpřitažlivějších místech ženského těla, jeho ptáček v kalhotách začal růst. Svižně ze sebe sundal oblečení, vzal svou kočičku do náruče a náruživě políbil její ústa. Bylo mu jedno, že měl červenou rtěnku všude na sobě, jejímu espritu nemohl za žádnou cenu odolat. Na velkém pracovním stole si svou milou přitáhl k sobě a na okraj její slaďounké broskvičky přiložil svého vzrušeného ptáka. Byla tak mokrá a tak vlhká!

Neměl potuchy, že několik minut před tím použila hřejivý ovocný lubrikační gel s příchutí jahody, aby mohl jít rovnou na věc. Zvedl jí štíhlé nožičky do výšky a položil si je zkušeně na ramena. Prdelkou si ji přitáhl k sobě a prudce pronikl do její mušličky. Když slyšel její zrychlený dech, nelenil a začal zrychlovat své tempo přirážení.

Tolik ho dráždilo, když se dotýkal jejích naběhlých velkých bradavek. Vnikal do ní tak hluboko, jak jen to bylo možné a žádoucí. Průniky do její rozkošné lasturky byly tak intenzivní, že z pracovního stolu začaly padat různé předměty a věci. V momentě, kdy se dotkla rukou jeho varlat a začala si s nimi hrát, neudržel svůj chtíč a vystříkl do ní celou dávku. Celou její jeskyňku zaplnil hustě bílým spermatem, které ještě nějakou dobu poté stékalo po jejích stehnech.

Ale to nebylo zdaleka všechno. Pak vzal její velké bradavky do pusy, cumlal je, laskal je, něžně kousal a jazykem si s nimi hrál a sál tak, že se mu v jeho objetí začala prohýbat a divoce sténat.

Když k tomu přidal ruku v jejím oholeném rozkroku a začal přejíždět její klitoris, vybuchla mu jako sopka Etna přímo v náručí, a on se tak dočkal krásného vyvrcholení, při kterém mu padla do svalnaté náruče a hluboce při tom oddechovala. „Děkuji za úžasné překvapení, miláčku. Na tohle nikdy nezapomenu…“ Řekl a odnesl si ji do ložnice, kde v milostných hrátkách pokračovali až do pozdního večera.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: