EroMag.cz » Jak na sex » Jak na anální sex

Jak na anální sex

Anální styk je fenomén, který zavedli především pornofilmy ve snaze posouvat hranice stále dál a přinášet divákům nové zážitky. Díky tomu anální styk pronikl do mainstreamu a mají s ním zkušenosti mnozí z nás. A pro ty, jenž tuto zkušenost zatím nemají a touží po ní, máme několik rad do začátku.

1, Nikam nespěchejte

Zvláště u análního styku platí, že partnerka musí být dokonale uvolněna. Jinak bude stažená, průnik se vám nezdaří a bude to pro ni nepříjemný zážitek. Začněte jí proto nejdříve připravovat prsty, a pakliže bude souhlasit třeba i jazykem. Teprve, když budete cítit, že je uvolněna, pokuste se o průnik.

2, Příprava

Je více než vhodné používat lubrikační gel, na rozdíl od vagíny, anální kanál neprodukuje žádné tekutiny, které vám pomáhají s lubrikací. Tudíž bez ní to skutečně nejde. Velmi i doporučujeme použití kondomu, nejenom z hygienických důvodů, ale i proto, že sám o sobě obsahuje lubrikant.

3, Jak se jí to líbí

Při vstupování do ní, sledujte její reakce a nikam nespěchejte. Pamatujte, musíte citlivě překonat přirozený odpor svěrače. Jestliže nebudete dostatečně ohleduplní, pak vězte, že toto anální milování bylo sice první, ale také i poslední.

4, Hygiena

V ideálním případě by se měla partnerka vyprázdnit i sprchou anál vypláchnout, než přistoupíte k průniku. Též byste měli zkontrolovat, zda máte čisté nehty dříve, než jí prsty začnete dráždit. O tom, že byste neměli střídat obě dírky, i když máte kondom, není třeba mluvit. Jestliže kondom nepoužijete, počítejte s tím, že po análním milování budete mít pravděpodobně mikroskopické ranky na penisu. Nezapomeňte si ho proto důkladně očistit a poraněná místa ještě pár dní sledujte, zda se nezanítí.

5, Zhodnoťte pocity

Po análním milování byste si měli promluvit o tom, zda se to líbilo oběma a především partnerce a zda to naplnilo očekávání. Pouze absolutní důvěra může tuto techniku povznést na další úroveň vašich sexuálních hrátek.

Mohlo by se vám také líbit
anální sex
Anální sex
Sexuální polohy, kterým muži příliš neholdují
povídka večer s veronikou
Erotická povídka: Večer s Veronikou
anální kolik pomůcka
Erotická povídka: Den muže

1 Odpověď

  1. Pingback : Anální sex - EroMag.cz

Přidej komentář

Pošlete tento článek e-mailem: