Jak na anální sex

Anální styk je fenomén, který zavedli především pornofilmy ve snaze posouvat hranice stále dál a přinášet divákům nové zážitky. Díky tomu anální styk pronikl do mainstreamu a mají s ním zkušenosti mnozí z nás. A pro ty, jenž tuto zkušenost zatím nemají a touží po ní, máme několik rad do začátku.

Obsah článku

1, Nikam nespěchejte

Zvláště u análního styku platí, že partnerka musí být dokonale uvolněna. Jinak bude stažená, průnik se vám nezdaří a bude to pro ni nepříjemný zážitek. Začněte jí proto nejdříve připravovat prsty, a pakliže bude souhlasit třeba i jazykem. Teprve, když budete cítit, že je uvolněna, pokuste se o průnik.

2, Příprava

Je více než vhodné používat lubrikační gel, na rozdíl od vagíny, anální kanál neprodukuje žádné tekutiny, které vám pomáhají s lubrikací. Tudíž bez ní to skutečně nejde. Velmi i doporučujeme použití kondomu, nejenom z hygienických důvodů, ale i proto, že sám o sobě obsahuje lubrikant.

3, Jak se jí to líbí

Při vstupování do ní, sledujte její reakce a nikam nespěchejte. Pamatujte, musíte citlivě překonat přirozený odpor svěrače. Jestliže nebudete dostatečně ohleduplní, pak vězte, že toto anální milování bylo sice první, ale také i poslední.

4, Hygiena

V ideálním případě by se měla partnerka vyprázdnit i sprchou anál vypláchnout, než přistoupíte k průniku. Též byste měli zkontrolovat, zda máte čisté nehty dříve, než jí prsty začnete dráždit. O tom, že byste neměli střídat obě dírky, i když máte kondom, není třeba mluvit. Jestliže kondom nepoužijete, počítejte s tím, že po análním milování budete mít pravděpodobně mikroskopické ranky na penisu. Nezapomeňte si ho proto důkladně očistit a poraněná místa ještě pár dní sledujte, zda se nezanítí.

5, Zhodnoťte pocity

Po análním milování byste si měli promluvit o tom, zda se to líbilo oběma a především partnerce a zda to naplnilo očekávání. Pouze absolutní důvěra může tuto techniku povznést na další úroveň vašich sexuálních hrátek.

No Responses

  1. Pingback: Anální sex - EroMag.cz 30. 12. 2015

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: