Sex dle amíků

V Americe mají univerzity dost peněz na všechno možné, a proto není divu, že neustále dělají výzkumy všeho možného. Jeden velký výzkum se uzavřel nedávno a zabýval se zvyklostmi při sexu u Američanů. Oproti stejnému výzkumu o generaci dříve bylo zjištěno, že si Američani dopřávají mnohem více análních hrátek či vzájemné masturbace.

Dotazník zjišťoval pět činností a to masturbaci, vaginální styk, anální styk, orální styk a vzájemnou masturbaci.

1, Masturbace

Oproti předchozímu výzkumu masturbace zaznamenala vzestup. Dá se říci, že je to nejčastější sexuální činnost a zhruba čtvrtina žen si jí minimálně jednou měsíčně dopřeje i s partnerem.

2, Vaginální styk

Ten stále vede jako nejběžnější sexuální styk, až za ním je anální či orální styk, přestože obě činnosti zaznamenali mezigenerační vzestup

3, Orální styk

Pro Američany je to téměř nutnost a této kratochvíli se věnuje na 88 procent respondentů v rozmezí 30 až 39 let. K orálnímu sexu se přiznala i spousta mladistvých, a to konkrétně 12 procent žen ve věku 14-15 let a 23 procent ve věku 16-17.

4, Anální styk

Tato forma milování zaznamenala obrovskou mezigenerační oblibu. Za pouhou generaci se její obliba zdvojnásobila. Při předchozí studii mělo zkušenost s análním milováním 20 procent dívek ve věkové skupině 19 let a dnes je to na 45 procent.

5, Vzájemná masturbace

Podobně jako anální styk i tato forma milování zaznamenala velký rozvoj a minimálně jednu zkušenost s ní zaznamenalo na 83 procent respondentu. Velká část z nich tuto techniku zařadila do pravidelného repertoáru svého milování.

Co se jinam nevešlo.

Výzkum byl prováděn mezi 6 tisícovkami respondentů ve věku 14 až 94 let a vedla ho univerzita v Indianě. Při takovém množství respondentů zjistila spoustu údajů, jenž se do hlavních kolonek „nevešli“, zde jich pár uvádíme

Na vzestupu jsou i sexuální zkušenosti s osobou stejného pohlaví. Na 15 procent žen uvedlo, že poskytovalo orální sex jiné ženě a na 13 procent mužů nad 40 let uvedlo, že poskytli orální sex jinému muži. U starší věkové kategorie už to bylo na 15 procent mužů. Když už zmiňujeme starší generaci, nesmíme též zapomenout na vzrůstající oblibu sexu u starší generace. Na 38 procent mužů a 25 procent žen si milování dopřává i po 60tce a 19 procent mužů a 8 procent žen i po 70tce.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: