Home > Jak na sex > Jak sbalit holku

Jak sbalit holku

Je to otázka, kterou se dříve nebo později začne zabývat každý dospívající kluk – zkrátka, jak na to, když se mi nějaká holka začne líbit? I my jsme si ji položili a pokusili jsme se dát dohromady několik univerzálních rad, které se osvědčily drtivé většině z nás, a které, zdá se, jsou obecně platné.

Jak to tak vypadá, holky jsou totiž nakonec poměrně jednoduchými stvořeními. Tváří se sice nečitelně a často se chovají nepředvídatelně, ale uvidíte, že žádná z nich není nedosažitelná. Chce to se jen obrnit trpělivostí a hlavně pevnou vůlí. A nenechat se odradit případnými neúspěchy. Takže, jdeme na to!

První krok: buďte přirození Zná to asi každý, kdo se někdy snažil okouzlit druhé (v našem případě ženské) pohlaví: jakmile s ní přijdeme do kontaktu, začneme se – ať už přirozeně, či tak nějak proti své vůli – chovat trochu zvláštně. Chceme být drsnější, přitažlivější, vysportovanější… Abychom udělali dojem, podvědomě začneme volit jiný slovník, chováme se „dospěleji“, nasazujeme ty správné výrazy… problém je, že tohle všechno prostě vypadá zvláštně. Každý (nejen holky, ale hlavně ostatní kluci) zakrátko pozná, že jsme nepřirození.

Většina kluků se při setkání s dívkou snaží vypadat drsněji – kouří, mluví sprostě, volí skejťácké oblečení nebo plive na zem a předstírá nezájem. Přitom však na svou vyvolenou nenápadně pokukuje a pokouší se o sto šest vymyslet, jak ji oslovit nebo nějakým způsobem zaujmout. Takže: tohle všechno musí jít stranou. Ať už je to jakkoliv těžké, nejdůležitější je zůstat přirozený. Nestylizovat se do žádné role, která nám není vlastní. Místo toho buďte zkrátka svoji, chovejte se, jako kdyby o nic nešlo, usmívejte se, buďte pokud možno milí.

jak sbalit holku skateJestli k vám i za jiných okolností patří cigareta a vzhled skejťáka, prosím – ale obecně lze říci, že časy kdy toto holkám imponovalo, jsou pryč. Dnešní slečny ocení naopak vstřícnost, „normální“ oblečení a nezanedbaný vzhled (žádné mastné vlasy, špinavé oblečení, alkoholový odér a podobně). Ale nic se nesmí přehánět, takže ani ulízaní a upravení „hezounkové“ nemají o nic větší šanci na úspěch než průměrný kluk od vedle. A ještě jedna rada: snaže se omezit sprostá slova. Vyjadřování hodné dlaždiče nepůsobí právě inteligentním a přitažlivým dojmem.

Nebojte se přijít s iniciativou

To, co nám při poutání ženské pozornosti dělá největší problém, je vzít vše do vlastních rukou. Většina kluků tak nějak tajně doufá, že holka ho buď nějakým zázrakem osloví sama, nebo nastane neočekávaná situace, která je „náhodou“ svede dohromady za nějakých velice neobvyklých a vysoce romantických okolností.

Už teď je jasné, že spoléhat se na podobné věci je holý nesmysl. Pokud se vám nějaká holka líbí, proč zbytečně otálet? Jsme chlapi, tak se podle toho chovejme. Seberte odvahu a normálně ji oslovte! Nemusí to být zrovna průhledná věta jako „Líbíš se mi,“ „Sluší ti to“ a podobně (což je ostatně dost obtížné), místo toho zapřeďte hovor neutrálním „Nevíš, kolik je hodin?“ „Nemáš, prosím tě propisku?“ nebo jinou, neškodnou větou.

Výhodou této metody je, že se na ní takřka nelze nereagovat. Pokud byste načali konverzaci výše uvedenou variantou a rovnou holce naznačili, že je pro vás atraktivní, dost možná byste se dočkali v lepším případě ignorace, v horším jednoznačného odmítnutí. Zato při žádosti o jednoduchou pomoc by bylo velice zvláštní, kdyby dívka odmítla. A také by to o ní něco vypovídalo. A teď už dejte všemu volný průchod. Nezacházejte do šroubovaných hlášek, nepokoušejte být přehnaně gentlemanští.

To jen přispívá k nervozitě a snaze být „dokonalý“, kterou holky okamžitě vycítí. Pokud vám to pomůže, představte si, že se bavíte třeba se svým sourozencem (ideálně, máte-li sestru). Ale pozor: nezapomínejte, že mluvíte s mladou dámou, ne s kamarádem, u kterého si můžete dovolit takřka cokoliv!

Fotografie: Letní láska legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: