Sex ráno nebo večer – který čas je ten pravý?

Budeme se milovat ráno, nebo to necháme až na večer? Tak tuhle otázku si minimálně jedenkrát položí snad každá dvojice. Možná jste i vy na podobné dilema narazili a nemůžete se shodnout, zda je na perfektní milování ten pravý čas hned po ránu, nebo až tehdy, kdy pokoj zahalí rouška tmy. Nedá se jednoznačně říci, která hodina je pro milování nejvhodnější – každý denní doba totiž má své přednosti a záleží jen na vás, které z nich se rozhodnete okusit.

Obsah článku

Díky sexu k lepším pracovním výsledkům?

Nespočet párů nedá dopustit na ranní sex, kterému se věnují ještě před odchodem do zaměstnání. Vědci se dokonce shodují na tom, že pokud se s partnerem pomilujete hned po ránu, podáte pak v práci lepší a kvalitnější výkony – a to už stojí za úvahu! Kromě toho, že spojíte příjemné s užitečným a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou, odstartujete ranním sexem nový den plní energie a s dobrou náladou. Sex po ránu napomáhá odbourat stres a podepisuje se i na lepší komunikaci s druhými lidmi.

…jenže!

Ženy sexu po ránu příliš neholdují. Proč? Jednoduše si ihned po probuzení nepřipadají přitažlivé a sexy. Jsou rozcuchané, nenalíčené – mužům na tom sice tolik nezáleží, ale vysvětlete si to něžnému pohlaví!

Jistá dávka intimity, aneb večerní sex pod rouškou tmy

Mnoho lidí se shodne na jediném: sex večer si užijí daleko více a mnohem více si jej i vychutnají. Proč? Možná je to dáno skutečností, že si po příjemně strávených chvilkách plných vzrušení mohou oddat sladkému snění, aniž by byli nuceni odejít ještě do zaměstnání, možná za to může ona tma, která je nutí více se soustředit na tělo toho druhého. Je dokázáno, že jakmile člověk nevidí, daleko více používá jiné smysly a právě díky tomu je sex smyslnější a erotičtější.

…ale!

Abyste se mohli erotickým radovánkám věnovat večer, musíte si ponechat dostatek energie. Což je po pracovním dni plném povinností mnohdy docela obtížné. Sex večer je možná více intimnější, ale o náročném dni i mnohem vyčerpávající.

Fotografie: freedigitalphotos.net

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: