Jste hodný? pak nemáte šanci

Jste hodný, máte předpoklady být jednou skvělým tátou a k ženám se chováte vždy příkladně? Pak minimálně ve Spojených státech si ani neškrtnete. Podle nedávno zveřejněného průzkumu tamní ženy považují za sexuálně atraktivní hlavně muže s grázlovskou povahou a narcistními sklony. A právě tito muži mají největší počet zářezů na pažbě.

Být jako James Bond

Ideálním prototypem takového muže je James Bond od Iana Fleminga, je arogantní, samolibý, ženy bere jako věc na jedno použití, je považován za hezouna. Takovýto typ muže, který nezná odmítnutí, je narcistní a umí skvěle manipulovat s ostatními. Má pocit, že je nejdůležitější a umí to dát patřičně najevo, přesto pro spousty žen je právě tato kombinace atraktivní. Navíc díky své nevázanosti tito muži mají ve skutečnosti více potomků než ti spořádání a tak jich pomalu přibývá. Tito muži díky kombinaci svých vlastností bývají v životě úspěšní a při penězích, a to je další faktor, který ženy ovlivňuje. Spousty z nich touží být vedle úspěšného muže a za to jsou ochotné přetrpět určité jeho nedostatky.

Ale i slušňáci mají šanci

Přestože úspěšné muže hledají ženy po celém světě, naštěstí pro nás tento fenomén je rozšířen v hlavně v anglosaském světě a zde se tolik neprojevuje, a proto jestliže takoví nejste, nevěšte hlavu, stále existuje u nás dost žen, které to vidí jinak a touží po věrném a spořádaném vztahu. A tyto ženy hledají hlavně spolehlivé, věrné a hodné kluky.

Jak poznat své šance?

Je to velmi jednoduché: Stačí chvilku váš objekt zájmu sledovat a všímat si, co se jí líbí, jestli má slabost pro drsné motorkáře či samolibé bankovní kravaťáky, je velká šance, že se jí líbí grázlové a vy si ani neškrtnete. Pak je na čase pro změnu z vašeho seznamu škrtnout jí, a poohlédnout se po jiné ženské.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: