Home > Jak na sex > K pevné erekci vám pomůže přírodní přípravek Hard´EN

K pevné erekci vám pomůže přírodní přípravek Hard´EN

Snem každého muže, je docílit erekci, kdykoli bude chtít. Jenže současný životní styl, různé nemoci a psychický stres mohou za to, že dosáhnutí erekce se leckdy stává velkým problémem.

Muži mají strach, aby před partnerkou svých snů neselhali. Proto hledají různé cesty, jak podpořit svoji erekci. Ovšem není dobré zkoušet různé chemické preparáty. Vždy je třeba mít na paměti, že se jedná o látky, které jsou pro tělo v podstatě cizorodé. Mnohem lepší volbou jsou přírodní produkty.

Obsah článku

Tablety splňují ty nejpřísnější normy

Nabízíme vám proto produkt Hard´EN, tablety připravené technologií vícevrstvého potahování.  Pocházejí z přírodních zdrojů, neobsahují žádné suroviny připravené uměle chemicky. Vyrábí se pod farmaceutickým dohledem, při kterém jsou splněny ty nejpřísnější normy.

Tablety Hard´EN podporují mužskou erekci a sexuální výkon bez jakýchkoli vedlejších účinků, kterých byste se měli obávat.

Navíc neobsahují cukr, lepek a ani laktózu, takže je mohou bez problémů užívat i muži, kteří jsou alergičtí na lepek nebo špatně tráví mléčný cukr. Milovníky přírody a zaryté ekology jistě potěší i skutečnost, že nejsou testovány na zvířatech.

Podpora prokrvení zvyšuje sexuální výkonnost

na erekci hard´enVýrobce se netají složením tablet, tím také významně podporuje důvěryhodnost přípravku. Co tedy pomůže k pevné erekci? Produkt obsahuje čtyři látky. První z nich je extrakt ze zeleného čaje s katechiny, který zajišťuje pružnost cév.

Další jsou dvě aminokyseliny, součásti proteinů a peptidů, které v lidském těle tvoří funkční látky, jež jsou součástí bílkovin, enzymů a aminokyselin. Jedná se o L-citrulin, který umí výrazně zvýšit prokrvení tkání, a právě proto se často využívá k podpoře sexuálních funkcí. L-ornitin potom výrazně zvyšuje účinky předchozí látky, tedy L-citrulinu.

Účinek kombinace dvou popsaných aminokyselin a extraktu zeleného čaje ještě více zvyšuje extrakt z černého pepře. Ten má zároveň pozitivní vliv i na nervovou soustavu.

Kromě toho v tabletě najdete ještě želtinu, celulózu, hořečnaté soli mastných kyselin působící jako protispékavé látky a bramborový škrob. Maximální denní dávka činí 5 tablet. Užívá se 1 tableta asi 30 minut před předpokládaným sexuálním aktem. Přípravek ovšem není vhodný pro muže trpící onemocněním srdce.

Nemoc přípravek neodstraní

Přírodní přípravek pomůže zpevnit, prodloužit a zlepšit erekci. Není ovšem samospasitelný. Pokud muž trpí poruchou erekce, měl by nejdříve zjistit, zda problém nemá nějakou organickou příčinu.

Potíže s erekcí často mohou být prvním signálem nějaké nemoc, která je dosud skrytá.

Často se vyskytují například u cukrovky. V případě, že poruchu způsobuje nějaká primární nemoc, je potřeba léčit nejprve ji. Teprve potom pomůže i přípravek Hard´EN.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: