Jak si užít erotickou rozlučku se svobodou = 5 klíčových TIPŮ

Naplánovat pořádně divokou rozlučku se svobodou není žádná legrace. Co by na takovém večírku nemělo chybět? A jak si co nejvíce užít dámskou jízdu? To se dozvíte níže – posbírali jsme nejpikantnější tipy od těch, kteří se živí pořádáním dráždivých rozluček před svatbou.

Rozlučka se svobodou je významnou oslavou. Proto je dobré se na ni pořádně připravit a nachystat budoucí nevěstě večer, na který se nezapomíná. Nebojte se v takovém případě odvázat. Tento večer je vše dovoleno. Co by nemělo rozhodně chybět na erotické rozlučce se svobodou?

V základu si musíte rozhodnout, jestli rozlučku uspořádáte ve svém oblíbeném baru, nebo v soukromí domova někoho z vás. Dost se to odvíjí od divokosti, kterou očekáváte právě od takové neřízení párty.

Obsah článku

Večer ve velkém stylu aneb na párty jedině limuzínou

Jak jinak se dopravit na párty než limuzínou? Pořádná oslava začíná již během cesty. Limuzína vám poskytne dostatečný komfort a prostor. Dopřejte si vychlazené šampaňské, skvělou muziku a nespoutanou jízdu. Jedinečný dopravní prostředek vám dodá pocit výjimečnosti a nastaví laťku pořádně vysoko. Navíc si již v limuzíně můžete dopřát menší erotická potěšení.

Alkohol teče proudem

K rozlučce se svobodou nepochybně patří alkohol, který uvolňuje zábrany a navozuje tu správnou atmosféru. Chcete během oslavy zažít jedinečný pocit vzrušení? Dopřejte si bodyshot v baru.

Poproste sympatického číšníka, zda se nemůže obětovat pro vaši kamarádku nebo rovnou poproste nevěstu, ať se odváže a nabídne své tělo pro pohledné pány.

Bodyshot je skvělý pro navázání uvolněné atmosféry lehkými prvky erotiky. Je to provokativní kousek, který jste určitě viděly v každém divokém americkém filmu. Ale jistě jste si ho nikdy nezkusily. Dnes je právě tak pravá příležitost. Co se stane na rozlučce, to na ní také zůstane. Svědomí může jít stranou – hlavně když nejste samotnou nevěstou.

Nesmí chybět striptýz

Jakmile se odvážete a hladinka je na optimální úrovni, přichází na řadu další erotická položka. Na rozlučce se svobodou nesmí chybět striptýz. Dopřejte nevěstě pořádnou jízdu a rozhodně na tom nešetřete.

Proč zůstat u klasiky a mít jen jednoho striptéra? Dopřejte jí rovnou dva a pokud možno v neotřelé show, kterou jen tak nezažije.

Svalnatá těla tanečníků a jedinečné pohyby se nevěstě vryjí pod kůži a striptýz si navíc užijete i společně s kamarádkami.

Rozlučka se svobodou může být i formou „dámské jízdy“

Jako dámská jízda se označují ty večírky, kdy jedna z vás (nebo někdo mimo okruh kamarádek) vám ukáže novinky z řad erotických hraček.

Takové „sexporadkyně“ jsou hodně otevřené, zkušené a rády poradí jak nevěstě, či kamarádkám kolem, jak si více užít sex.

A to jak samotné, nebo i s partnerem. Trend takových dívčích večírků sem přichází z Ameriky a zatím není tolik známý, ale můžete si ho objednat i vy domů – i mimo samotnou rozlučku se svobodu.

Předávání sexuálních dárků nemusí chybět

Když už máte uvolněnou náladu a třeba i trochu soukromí, můžete předat nevěstě i nemravné svatební dárky – co by využila v manželství více, než bičík na popohánění manžela, pouta, či silnější vibrátor. Pro inspiraci se můžete podívat do našich průvodců s výběry nejkvalitnějších erotických pomůcek pro ženy i páry.

Předsudky a zábrany nechte doma

Abyste si večírek užily ve velkém stylu dámy, je zapotřebí nechat předsudky a zábrany doma. Na celý večer se uvolněte a nebojte se odvázat. Jedině tak získáte opravdové vzpomínky, jedinečné zážitky a večer, na který se nezapomíná.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: