5 tipů jak vybrat provokativní svatební dar

Se svatbou se pojí svatební dary. Kromě klasických a poměrně ohraných darů v podobě nového nádobí, kuchyňských spotřebičů a jiných super praktických darů, můžete novomanželům dopřát i někoho skutečně originální a neotřelého. Na mysli máme dárky s nábojem erotiky, které v mnohých případech zachrání manželství. Jaké jsou osvědčené dárky pro oživení sexu?

Obsah článku

Začněte zlehka erotickou hrou

Možná už vás nebaví deskové hry jako jsou Monopoly nebo Člověče nezlob se. Na trhu s deskovými hrami však existují i erotické verze pro dospělé. Jedná se o ideální dárek, který zpestří nejeden večer v domácnosti.

Hry mají různé stupně „obtížnosti“ a tak si novomanželé mohou vybrat zrovna tu úroveň na kterou mají náladu. Erotická hra je tak skvělým kořením pro novomanžele a přitom se nejedná o nic, za co byste se měli červenat.

Z našich tipů (testovali jsme jich vícero) můžeme doporučit:

Někdo to rád horké a tvrdší

Další možnost už je trošku pikantní, ale také nabízí celou řadu využití. Na mysli máme bičík a jiné erotické pomůcky, které stimulují vzrušení na maximální úroveň. Erotické hračky v podobě bičíků jsou osvědčeným způsobem, jak zvýšit sexuální napětí.

A nemusíte je používat ani k vytváření bolesti. Stačí je držet v ruce a vzrušení se dá krájet. Dominujte v ložnici podle toho, kdo si to zaslouží. Inspirací může být (leč pokleslý) erotický román/film 50 odstínů šedi, který je i v České republice hodně populární – ač to nikdo na rovinu nepřizná.

Jaké hračky si užila Anastázie a Christian Grey?

  • bičíky,
  • důtky,
  • roubíky
  • pouta,
  • lana,
  • anální kolíky,

Erotické pomůcky v podobě vibrátorů a kuliček

Osvědčeným erotickým darem je vibrátor nebo venušiny kuličky. Tato osvědčená klasika se v ložnici rozhodně neztratí. Některým párům to není po srsti do té doby, než vyzkouší tyto pomůcky. Poté je s chutí zařadí do svých milostných večerů.

Možná jste to nevěděli, ale erotické pomůcky se prodávají i v tzv. sadách/setech. Ty zpravidla obsahují vícero typů sexuálních hraček a díky tomu uspokojí více tužeb novomanželů. Také existují i speciální svatební sady – na ty se specializuje třeba luxusní švédská značka LELO.

Jejich kousky jsou sice dražší, ale na novomanželském svatebním dárku by se přeci nemělo šetřit. Jen ať jim dělá dlouhodobě radost. Třeba se vám časem nevěsta pochlubí hrátkami s novým dárkem a vy si také rozšíříte svoji sbírku hraček o další ozkoušený kus.

Nevíte po čem sáhnout? Nechte si poradit

Na trhu existuje celá řada erotických pomůcek a každým dnes přibývají novinky. Nevíte co novomanželům vybrat? Nechte si poradit od nás. Navštivte naši sexporadnu, nebo přímo sekci s výsledky recenzí erotických hraček. Případně se zeptejte přímo pod tímto článkem.

Nechte si poradit od zkušených a vyberte ten správný dárek, který okoření čas strávený v ložnici. A kdo ví, třeba kromě novomanželů obdarujete i sami sebe.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: