Co koupit klukovi k Valentýnu

Den svatého Valentýna, který slavíme 14. února se neúprosně blíží a některé z Vás určitě pomalu začínají přemýšlet co koupit svému příteli. Nebude potřeba tento svátek vůbec představovat, jednoduše se jedná o den všech zamilovaných.

Obsah článku

Klasika co (ne)omrzí

Čokoláda, ta se dá na Valentýna sehnat ve všech možných i nemožných tvarech, nejčastěji se kupuje čokoláda ve tvaru srdce, v červeném balení. Pro kluka to, ale není asi úplně to ideální a nejlepší co mu zrovna na Valentýna koupit, vždyť se dá vymyslet tolik lepších dárků.

Polštářky a plyšáci, to je opět klasika, která se na Valentýna kupuje hned po čokoládě nejčastěji. Frčí hlavně vše, co je chlupaté, červené a ve tvaru srdce. Výběr takového dárku na Valentýna nezabere moc času a ani nestojí moc peněz, jelikož takový dárek se dá sehnat v každém supermarketu.

Když zapojím představivost

Pokud nic z toho co je popsáno výše nechcete kupovat a chcete darovat svému milému něco více originálního a nápaditého, můžete sáhnout třeba po hrnečku se společnou fotkou, erotickou hrou nebo si třeba na Valentýnskou noc koupit sexy spodní prádlo.

Hrneček se společnou fotkou určitě udělá větší radost než jen čokoláda koupená narychlo v krámu za 29,-. Navíc, pokud pravidelně pije kávu nebo čaj, bude Vás dva mít vždy na očích – což může mít někdy dobrý přínos. Tento dárek však musíte začít vymýšlet o něco dříve, jelikož výroba takového hrnečku zabere čas, a nikdo Vám jej nevyrobí na počkání.

Erotická hra, tohle je asi skoro nejlepší možná volba, zapojit se do ní musíte oba, a oba si tedy tento dárek užijete. Na trhu je nespočet erotických her, od těch jednoduchých a po opravdu promyšlené, složité, kdy hraní nějaký čas zabere a o to víc se budete těšit na „finále“.

Sexy spodní prádlo, samozřejmě nebudete svému partnerovi kupovat tanga nebo podprsenku, ale pokud si koupíte něco sexy pro sebe, večer na svatého Valentýna se mu v tom předvedete, z reproduktorů se bude jemně valit romantická hudba, plápolat svíčka určitě z toho bude paf a ani mu nebude vadit, že jste mu v podstatě nic nekoupila.

Suma sumárum

Ukázali jsme, co můžete svému partnerovi na svatého Valentýna koupit, pojďme si udělat žebříček toho nejlepšího. Jako nejlepší možný dárek pro něj určitě na prvním místě najdeme erotickou hru, sexy spodní prádlo (pro Vás) a hrníček se společnou fotkou. Na spodních místech najdeme čokoládu a nejrůznější polštářky a plyšáky.

Pokud kupujete dárek pro přítele čtěte!

A co kupujete svému partnerovi Vy? Napište nám do komentářů.

No Responses

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: