3 tipy jak udělat holku jazykem

Ženský orgasmus. Mnozí o něm sní… pro jiné je na denním pořádku. Chceš patřit k těm, díky kterým se holky svíjí slastí? Takže pokud ti není odporný orální sex, pečlivě čti dál. Inspiruj se třemi tipy, jenž ti pomůžou udělat holku jazykem.

1) Je to jako maraton aneb nepřepal to na začátku

Možná vám to bude připadat úsměvné, ale přirovnala bych jakýkoliv kvalitní sex k maratonu. A u toho orálního to platí dvojnásob. Kór pokud máte udělat holku. V první řadě byste si měli uvědomit, že holka není pornoherečka ani Dakota Johnson v Padesáti odstínech šedi. Ne, neuděláte ji hned, jak se váš jazyk dotkne jejího poštěváčku. Pokud máte pocit, že ano… Nejspíš to hrála nebo byla fakt hodně nadržená.

Takže se hezky uvolněte. Oba. Nech svou milovanou, aby si našla nějakou pohodlnou polohu. Myslím si, že když začnete jemným osaháváním, budeš mít jen body k dobru. Máte přeci času dost. Cítíš z ní chtíč? Touží po tom, abys zabořil hlavu do jejího voňavého klína? Pak to děláš správně. Ale nech ji ještě chvíli čekat. Jemně ji začni hladit a masírovat poštěváček. Svíjí se? Děláš to asi dobře. Ještě ji chvíli dráždi rukou (přece nechceš, aby ti upadl jazyk). Zrychlila tvoje milá dech? Pak je ideální čas k tomu, abys přešel k dalšímu kroku. 

2) Vnímej ji a nech si poradit

Konečně přichází na řadu jazyk. Ale nepřerušuj masírování rukou. Jen to plynule vyměň. Klidně si nech od slečny poradit, jak se jí to líbí. Pokud ti ta tvoje nepomáhá, nezoufej. Myslím si, že pokud jazyk dostatečně zpevníš a nebude tvoje kmitání připomínat poslední záškuby těla před smrtí… Dočkáš se kýženého výsledku. 

Říká ti něco poštěváček nebo klitoris? Pokud ne, tak si to okamžitě vygoogli. Jedná se o nejcitlivější část ženského těla. A kde ho najdeš? Těsně nad malými stydkými pysky. Schovává ho malá vrstva kůže. Když koukneš na její jeskyňku trošku z dálky, tak poštěvák je ten malý čípek. Nejlíp uděláš, pokud vsuneš jazyk mezi pysky a pojedeš trošku výš. Ta “překážka”, jenž tě zastaví, by měla být klitoris. Jestli stále tápeš, najdi si to na nějakém obrázku.

Přesně tohle místo musíš ve finální části našeho maratonu dráždit jazykem. Protože takto žena dosáhne nejsnáze orgasmu.

3) Když nemůžeš tak přidej víc!

Poštěváček úspěšně nalezen? Kmitáš jazykem tak, že se tvoje bohyně svíjí slastí? Pokud je tvoje odpověď ano… Tak nepřestávej. Za žádnou cenu? Bolí tě celá čelist a umíráš vyčerpáním? To je teď vedlejší. Nevzdávej to. Pokud nemůžeš, tak přidej víc. 

Povedlo se? Gratuluju! A garantuju ti, že tohle byl jeden z nejlepších orgasmů, které tvoje holka zažila. 

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: