Jak zajistit příjemný a bezbolestný anální sex?

Mnoho mužů láká milostné dobrodružství v podobě análního sexu. Vzrušuje je touha vyzkoušet dosud nepoznané a získat nové zážitky. Naopak v ženách obvykle už pouhé slovní spojení anální sex většinou vyvolá obavy. Často ovšem neopodstatněné. Proč se bát něčeho neznámého?

Obsah článku

Nezapomeňte na lubrikační gely a anální vibrátor

analni-vibratorKdyž žena najde odvahu anální praktiky vyzkoušet, sama si na ně utvoří názor. Některé dámě třeba vyhovovat nebudou a obejde se bez nich, jiná z nich ale může být nadšená. Dospěje ke zjištění, že jde o příjemné zpestření sexuálního života. Každý pár, který si chce anální sex užít, by si ale měl pořídit kvalitní lubrikační gely a anální vibrátor, jedině tak bude styk opravdu příjemný, bezbolestný a proběhne hladce. Nezbytná je také dostatečná hygiena před aktem i po něm, aby nedošlo k zanesení infekce.

Cesta k intenzivnějšímu zážitku

Jaký je vlastně anální sex, tedy průnik penisu do řitního otvoru partnerky? Ženy, které ho vyzkoušely, říkají, že jde o hlubší průnik a intenzivnější pocit, než při klasickém styku do pochvy. Pohybují se prý při něm na hraně potěšení a bolesti. Pocit, že se mužský penis nevejde dovnitř, se po vniknutí změní v dokonalé naplnění a slast. Pro některé dámy může být dokonce snazší dosáhnout orgasmu, ovšem něco takového samozřejmě nelze tvrdit obecně. Možnost intenzivnějšího zážitku je ale vykompenzována tím, že se akt podaří jedině tehdy, je-li žena úplně uvolněná. Obavy z toho, co se stane a nejistota ovšem často působí pravý opak. Žena se naopak stáhne do sebe, svaly jsou v napětí a partner se do ní vůbec nedostane. V takovém případě pomohou lubrikační gely, které styk usnadní díky zvlhčení.

Nedopusťte, aby partnerku styk bolel

lubrikacni-gel-50-odstinu-sediPánové, bez lubrikačního gelu se do análního sexu s ženou svého srdce raději vůbec nepouštějte. Partnerku to může na sucho hodně bolet, a když k tomu přičteme ještě strach z něčeho nevyzkoušeného, nejspíš se stáhne natolik, že z toho nakonec nic nebude. Místo objevování netušených sexuálních zážitků jí tak ke své škodě utvrdíte v tom, že anální sex je něco nepříjemného a možná i zavrženíhodného. Než bude znovu ochotná něco podobného vyzkoušet, uplyne nejspíš hodně času a vás to bude stát spoustu přesvědčování. Proto jestli nechcete nic zkazit, pořiďte si kvalitní lubrikační gely a rozhodně s nimi napoprvé nešetřete. Pochva se totiž dokáže sama zvlhčit, ovšem anální otvor takovou schopnost nemá.

Citlivý a opatrný přístup je nezbytný

analni-vibrator-ovladacPostupujte také pomalu. Začněte prstem, který partnerku opatrně rozehřeje. Pokračování potom zajistí anální vibrátor. Jemné vibrace pomohou partnerce se uvolnit a naladit se na další průběh netradičního sexu. Říká se, že u žen se sex odehrává v hlavě a v tomto případě to platí dvojnásob. Bude-li žena zablokovaná a stažená, že zážitku nebude vůbec nic. Podstatný je proto citlivý a opatrný přístup muže. Anální vibrátor svým nastavitelným vrněním přivodí příjemné pocity. Podle zkušených žen je ovšem důležitá nejenom spousta lubrikačního gelu a rozehřátí vibrátorem či análním kolíkem, ale také úhel průniku penisu. Většina dam uvádí, že bolestivý je akt v případě, že úhel je příliš ostrý.

Výhoda? Dokonalý pocit naplnění

Zkusme si tedy na závěr shrnout plusy a mínusy análního sexu. Výhodou je možnost zažít a intenzivnější orgasmus, dokonalý pocit naplnění. Nevýhodou, že partnerka pro tento druh sexu potřebuje muže, kterému absolutně důvěřuje a který tím pádem nabízí jemný přístup a bere na ni velké ohledy. Řitní otvor je totiž standardně určen k něčemu jinému. Navíc musíte počítat s tím, že potřebujete mít v zásobě lubrikační gely a anální vibrátor. Bez této výbavy způsobíte více škod, než užitku.

Přidejte svůj názor

Koooouzelný ValentýnVALENTYN sleva
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: