Orální sex jako vrchol intimity

Muži mají orální sex velice rádi a najde se i hodně žen, které ho nejen s oblibou praktikují, ale navíc ho i považují za vrchol intimity. Jisté, že pokud žena svolí k intimnímu kontaktu v podobě orálního sexu a umí to, dovede partnera k takovým výšinám rozkoše, že se rozhodně nebude otáčet za jinou. Je ale důležité vyvarovat se chyb, jinak partnera odradíte.

Odkryté tabu

Dlouho byl orální sex také tabu. Upínat pozornost na partnerova intimní místa se neslušelo. Naštěstí se společně se sexuální revolucí začal tenhle přístup měnit. Lidé se začali otevřeněji bavit o věcech, o kterých do té doby nemluvili. Toto uvolnění způsobilo, že orální sex se stal součástí života.

Obsah článku

 Žena muži

Nepřemáhejte se a zbytečně přitom nemluvte

Žena by se především neměla přemáhat. Velice rychle se pozná, když dělá něco jenom kvůli tomu, aby se to partnerovi líbilo. Uvolněte se a užijte každou chvilku. Pokud to zrovna nedokážete, raději řekněte, že dnes ne. Nepřerušujte orální radovánky mluvením. Za dotaz „Už budeš?“ pochvalu určitě nesklidíte. Řiďte se intuicí a hlavně pozorujte partnerovy reakce.

Rty a jazyk umí kouzla, ale dávejte pozor na zuby

Používejte rty a jazyk. Pozor ovšem na zuby. I když vás láká trošku ho kousnout do jeho chlouby, raději na to zapomeňte. Lekne se, vyděsí se. Zranit ho na citlivém místě není vůbec dobré. Můžete ho naštvat a nadobro odradit od dalších hrátek. Vám by přece taky nebylo příjemné, kdyby vás hryzl do nejcitlivějšího místa. Pohyby by neměly být stále stejné, střídejte rychlejší pohyby a pomalejšími. Sledujte, jak na vaše impulsy reaguje.

Spěch odrazuje

Nespěchejte. Dopřejte partnerovi chvíle, na které čeká, ať si je užije. Ať vidí, že o něj stojíte. Možná, že pro vás není orální sex úplně to pravé, ale může se stát, že najednou přijdete všemu na chuť, objevíte tu intimní energii. Buďte sami sebou, nechte se vést partnerovými projevy spokojenosti. O ničem moc nepřemýšlejte, neřešte, jak přitom vypadáte. Jestli budete pořád pokukovat po partnerovi, zda je spokojený, odradíte ho tím. Zkuste nechat všechno volně plynout.

Doveďte partnera až do finále

Podstatné je finále. Některé partnerky svému muži rády dopřejí orální sex, ale je pro problém vyvrcholení v ústech. Konec tedy praktikují například do kapesníku nebo ústa nahradí ruční prací. Muži to často vnímají jako zklamání. Pokud můžete, vydržte až do konce, stojí to za to a parter bude na vrcholu blaha.

Muž ženě

Ruka jako masážní pomůcka

Ženy také mají rády, když muž věnuje patřičnou pozornost jejím intimním místům. Podmínkou je, že dokonale splní pravidla hygieny, protože líbat nemyté ženské přirození je skutečně velice nepříjemné. Častou chybou je, že muži vůbec nevědí kam s jazykem. Proto se muži nechte od ženy klidně usměrnit. Nebojte se nechat se od ženy zasvětit na téma, kde je klitoris, kde má své nejcitlivější místo. Ženy mohou použít mužovu ruku jako masážní pomůcku a ze začátku ho jemně vést. Bude to svůdné pro oba a užijí si pronikání do tajů intimity toho druhého.

Jazyk dovede silně stisknout

Drážděte klitoris jazykem, ale pozor na jeho přítlak. I samotný jazyk dokáže udělat silný tlak, takže pozorujte, jak reaguje partnerka, zda už to není moc. Můžete střídat pomalejší a jemnější pohyby s rychlejšími, uvidíte, že to partnerce bude dělat dobře. I tady ale je třeba dávat pozor na zuby. Možná, že byste svoji partnerku láskou nejraději snědli, ale skutečnost je taková, že kousnutí na v nejcitlivějším bodě může být velice nepříjemné.

Dvojí stimulace je fajn, ale vousy nemusí být příjemné

Senzační je třeba i to, když jazykem dráždíte klitoris a přitom strčíte prst do pochvy. Partnerka to ocení a dovedete ji na vrchol blaha. Samotné laskání také chce svůj čas. Nemyslete si, že prostě klitoris stačí trochu polechtat a bude hotovo a vystaráno. Dopřejte partnerce chvíli hezkých pocitů. Pozor také na vousy. Dokážou nepříjemně poškrábat. Některé ženy mohou rašící vousy vzrušovat, jiným ale budou velmi nepříjemné.

No Responses

  1. Pingback: Blowjob - EroMag.cz 30. 12. 2015
  2. Pingback: Jak uspokojit muže - EroMag.cz 3. 2. 2016
  3. Pingback: Jak uspokojit ženu - EroMag.cz 14. 2. 2016

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: