Home > Jak na sex > Kde se nejlépe seznamovat, aneb kde čeká druhá půlka vašeho srdce?

Kde se nejlépe seznamovat, aneb kde čeká druhá půlka vašeho srdce?

kde se nejlépe seznámit

Jste již delší dobu sami a už máte dost večerů strávených sami se sebou, pytlíkem brambůrků na klíně a filmem v televizi? Pak je ten nejvyšší čas se seznámit a konečně najít druhou půlku vašeho srdce, která – věřte nebo ne – někde chodí po světě. Jděte štěstí trochu naproti a vyzkoušejte jeden z našich tipů na seznámení – nikdy nevíte, zda vaše pravá láska nečeká právě tam!

Obsah článku

Internetová seznamka

Internetová seznamka představuje jeden z nejvyhledávanějších způsobů, jak se seznámit s někým novým, navázat přátelství a kdo ví – třeba i hlubší vztah. Flirtovat v bezpečí domova schovaný za monitorem a klávesnicí je jednoduché a vhodné pro ty, kteří si v kontaktu tváří v tvář příliš nevěří.

Zájezd

Novinkou ve světě zájezdů je nabídka, která se specializuje především na nezadanou klientelu, potažmo na zájemce, kteří zkrátka nemají nikoho, s kým by si na dovču vyrazili. Proč si tedy v nabídce cestovních kanceláří jeden podobný zájezd neobjednat a nevydat se hledat lásku například k moři? Vybírat můžete mezi víkendovými pobyty i týdenními dovolenými.

Na večírku

Pokud vám nechybí odvaha, neexistuje pro vás vhodnější způsob, jak se dát s někým sympatickým do řeči. Oblékněte si něco pěkného na sebe, zásobujte se dobrou náladou a sebevědomím a vyrazte na párty – ke kamarádovi, do klubu či kamkoli jinam, kde to žije. Pak jen stačí najít záminku k rozhovoru a vítězství je vaše.

Procházka se psem

Máte-li pejska, pak jej – s dobrým úmyslem – využijte k tomu, abyste se seznámili. Je dokázáno, že nezadaní majitelé a majitelky psích kamarádů mají několikanásobně vyšší šanci se seznámit, nežli ostatní, kteří to zkouší na vlastní pěst.

Zajímavý kurz

Teď v létě se pro zájemce otevírá nespočet kurzů, do kterých se můžete přihlásit a i zde hledat svou pravou lásku. Ať už to bude kurz vaření, potápění, psaní na počítači či cokoli jiného – věřte, že se nepřihlásíte sami a společná nevědomost a chuť naučit se novým věcem je ideální záminka k tomu, abyste se s někým dali do řeči.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: