Které polohy jsou u nás při milování nejoblíbenější?

Ukazuje se, že stále vede klasika, tedy misionářská poloha. Za ní zůstává v závěsu poloha zezadu a na koníčka. Tohle alespoň platí o Češích. Ovšem důležité je třeba i to, kolik poloh během milování vystřídáme, kde je pro vás milování nejpříjemnější a také správné načasování aktu, tedy v které denní či noční době si akt nejvíce vychutnáme. Jak na tom jsme?

Průměrné číslo je tři

Za třemi v úvodu zmiňovanými polohami, ještě následuje akt z boku, vsedě a vestoje. Páry toho zvládnou během jednoho jediného milování docela hodně. V průměru vystřídají až tři polohy, které jsou nejčastěji uváděným číslem. Za nimi jsou potom páry se dvěma a čtyřmi polohami. Naproti tomu na konci zůstávají páry, které stihnou více než čtyři polohy a jednu. Extrémy v jednom i druhém směru se tedy příliš nenosí.

Nejvíc lidí sází na postel

Pokud jde o prostředí nejčastějšího milování, pak jednoznačně vítězí postel. Hodně za ní pak následuje pohovka, kuchyňská linka, zem nebo auto. Klasika a pohodlí tedy dostává přednost. Za nejoptimálnější dobu pro milování lidé vesměs považují večer nebo dobu kdykoli během dne. Někteří si dopřejí i soulož hned po probuzení. Naproti tomu doba po obědě není populární prakticky vůbec.

Obrázek typického páru

Jak by tedy mohl vypadat obrázek sexuální aktivity průměrného páru u nás? Obvykle se bude milovat hlavně večer, nebo také kdykoli během dne. Občas pro zpestření se do toho dá i ráno. Hlavně tehdy, když budou mít třeba zrovna volno a nikam nespěchají. Hladina mužského hormonu testosteronu totiž vrcholí právě ráno. Ať už se ale milují v kteroukoli dobu, jednoznačně dají přednost pohodlné posteli před různými experimenty ohledně prostředí. A zvládnou většinou tak tři polohy. Začnou třeba misionářskou, pak přejdou na tu zezadu a nakonec si třeba chvíli užijí i koníčka.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: