Tantra masáže jako nástroj uvolnění smyslů

tantricke-masazeNa začátek je důležité si říct co vůbec tantra masáže znamenají a nakouknout i trochu do historie. Tantra masáže by se dala ve dvou slovech vystihnout jako erotická masáž, její poslání je však daleko důležitější má uvolnit smysly, a dopřát tělu odpočinek a hlavně zapomenout na starosti všedních dnů.

Samotné tantrické masáže se u nás objevily zhruba před 5 – 10 lety, ale její historie sahá až daleko před Krista, kde hrála významnou duchovní úlohu. Když se podíváme do eposu o Gilgamešovi, najdeme tam zmínku o tzv posvátné prostituci a takových příkladů z dávné historie by jsme našli celou řadu.

Tantra masáže v Indii

Tantrická masáž se objevila také v Indii jako součást tajných tantrických praktik, rituálů a učení o lidském těle a rozkoši. Dozvídáme se o ní např. z Kámasutry. V moderní době o ní najdeme také zmíňku v Neměcku a jiných evropských zemích.

Slovensko jako ráj tantra masáží

sex-bratislavaPokud jste ze Slovenska, nebo tam rádi jezdíte, můžete si udělat radost a podívat se po místě kde Vám udělají ty nejlepší tantrické masáže. V přehledném výběru najdete děvčata, které provádějí tantrické masáže, kromě vlastností dané dívky, jako je výška, barva vlasů zde najdete i telefonní číslo a ceník.

Nabídka a možnosti jsou tady opravdu široké, a pokud máte rádi tantrické masáže, nebo jste na nich ještě nikdy nebyli, je nejvyšší čas to napravit, třeba zrovna u některé dívky ze Slovenska. Každý má starosti – doma, v práci nebo i jinde, proto je potřeba jednou za čas uvolnit smysly a dopřát tělu zasloužený odpočinek a odreagování.

Hlavně u mužů vzbudí tantrická masáž smysly o kterých možná ani nevěděli, že je mají, šikovná žena dokáže díky správným dotekům rozhýbat celé tělo a uvolnit každý sval v těle. Opravdový odpočinek se skrývá v tantra masážích.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: