Mají přátelé s výhodami nějaké nevýhody?

Není přátelství jako přátelství. Pokud na to máte povahu, můžete si klasické přátelství mezi mužem a ženou zpříjemnit i intimní chvilkou. Zaujali jsme vás? Čtěte tedy dál….

I „singl“ život má své potřeby

Stále častěji v dnešní době mladí svůj život neženou jen do plození dětí a k usedlému rodinnému životu. Chtějí si co nejvíce užít, prožít a zažít. Stereotypní představy o prožití svých dní už nechtějí podřizovat dobrým mravům a představám rodičů či společnosti. Razí heslo – „žijeme jen jednou a užij si co můžeš“. Ovšem sexuální pudy a potřeby zůstávají – konvence, nekonvence.

Nabízí se střídání partnerů, což s sebou nese nejen svá rizika, ale také ne každý je takto naprogramován. A tak přichází varianta přátelství s výhodami.

Kamarád taky rád

Staré úsloví a léty prověřené. Přitažlivost mezi mužem a ženou funguje zkrátka ať chceme nebo ne.
Každý máme své známé a přátele a často se mezi nimi najdou stejně osamocení, ať už cíleně či řízením osudu, jako my. Proč tedy nespojit příjemné s ještě příjemnějším a spojit občas svá těla v hříšném opojení.

Vše má svá pravidla

Výhodou je, že víte do čeho jdete a hlavně s kým. Můžete si tak ušetřit rozčarování a zklamání. Svého kamaráda znáte možná více a lépe, než se znají klasičtí partneři. Víte zhruba jakým sexuálním životem žije, nemusíte se ostýchat požádat jej o preventivní návštěvu lékaře. Zkrátka jste daleko otevřenější a uvolněnější, než když se snažíte zabodovat u někoho o koho opravdu stojíte.

V případě nalezení partnera takovéto stýkání musí skončit.  Je dobrá vzájemná domluva o tom, kdo z vašich společných přátel o tom bude vědět a zda vůbec chcete takovou informaci vytrubovat do světa.

Důvěra mezi vámi je základ, zvlášť, pokud se domluvíte, že vše zůstane jen mezi vámi. Ne každý by totiž mohl mít pro takovou aktivitu pochopení a až potkáte toho pravého či pravou, nemusí projevovat pro tento způsob uspokojování potřeb zrovna nadšení.

City musí stranou

A to je kámen úrazu a snad jediné úskalí občasného ,sexem nabitého kamarádství. Je opravdu jen pro ty jedince, kteří dokáží nechat city doma a jsou si vědomi, že láska není přátelství a uspokojení sexuálních potřeb už vůbec ne. Poručit si, že teď jde jen a pouze „o to“ a jakmile se za námi zaklapnou dveře, jakoby se nic nestalo, je velice náročné, než se na první pohled může zdát. Kamaráda totiž za pár dní potkáme znovu, není to jako náhodná známost na jednu noc.

Nic není černé nebo bílé a tak čas od času na sebe narazí muž a žena, kterým přátelství s výhodami jaksi přeroste přes hlavu, a z občasné intimní výpomoci se stane dlouholetý pevný vztah, v kterém zplodí i nějaké to dítko a z obřadní síně vykročí společně vstříc výhodám rodinného života.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: