Erotické pomůcky zažehnají krizi v ložnici

Erotika je mocná čarodějka a byla tady již mnoho let před námi. Vždyť už i starověcí Egypťané věděli, jakou rozkoš přináší erotické dráždění a orgasmus samotný. I v dnešní době má erotika významnou roli.

Sexuální hrátky s partnerem mohou přivodit relaxaci a působit proti stresu. Pokud cítíte, že se do vašich erotických zážitků zatoulala všednost nebo jen chcete vyzkoušet něco nového, vsaďte na erotické pomůcky, které zažehnají krizi v ložnici a budou příjemným zpestřením.

Obsah článku

Erotické pomůcky si můžete objednat přes internet

Pokud jste k sexualitě otevření, rozhodně vám návštěva sexshopu nebude dělat problém. Návštěvu sexshopu můžete brát jako příjemnou předehru i eroticky nabité odpoledne. Výhodou je, že si jednotlivé erotické pomůcky budete moci osahat a prohlédnout. Díky příjemné erotické atmosféře, kterou sexshopy umí vykouzlit,  s prázdnou odcházet jistě nebudete. Avšak ani ti stydlivější nemusí být pozadu.

Pokud zatouží po vyzkoušení některé z erotických pomůcek, objednat si ji mohou přes internet. On-line nakupování erotických pomůcek je vůbec nejoblíbenější formou. Nemusíte se bát ani v případě, že vaši poštu doma přebírá někdo jiný. Všechny erotické pomůcky jsou diskrétně zabaleny, a tak ani zvědavá sousedka nebude mít ponětí, že jste si objednali příjemně hladký vibrátor fialové barvy, se kterým v noci zažijete bouřlivý orgasmus.

Vibrátory jsou nejčastěji používanou erotickou pomůckou

Věděli jste, že vibrátory jsou nejčastěji používanou erotickou pomůckou? Ano! Vibrátor objedná muž své partnerce, objednají si jej oba partneři dohromady, ale i samotná žena, která touží po špetce slasti. A mnoho jejich spokojených uživatelů nám jistě dá za pravdu, že právě vibrátor byl jejich vůbec první erotickou hračkou.

V dnešní době můžete vybírat vibrátory různých provedení, součástí většiny jsou i příjemné pulsy a vibrace, které se stupňují. Většina vibrátorů je vodotěsných, a proto si svého nového kamaráda můžete vzít i do vany plné horké vody. Hmmm, to vypadá na příjemně strávený večer! Vibrátorem může muž partnerku příjemně dráždit, ale spoustu slasti si jím vytvoří i sama partnerka.

Věděli jste, že robertek nebo-li vibrátor se v minulosti používal pro léčbu ženské hysterie?

Venušiny kuličky ocení žena i muž

Že Venušiny kuličky nejsou jen erotickou pomůckou, nýbrž i masážním prvkem ví mnoho jejich uživatelek. Venušiny kuličky jsou intimním doplňkem mnoha žen. Rafinovaně ukryté v pochvě mohou ženu doprovázet do práce i na nejrůznější akce. Díky příjemné masáži a stimulaci rodidel mohou být Venušiny kuličky hezkým dárkem ženy ženě. Venušiny kuličky si však užije i muž, to když je bude zasouvat a opět vytahovat a tím partnerku dráždit. Navíc vědomí,  že při večeři s přáteli v nóbl restauraci má v sobě partnerka právě ony kuličky, muže rozpálí doběla.

Erotické pomůcky ala Padesát odstínu šedi

Zatímco ženy román Padesát odstínu šedi přímo hltaly, mužům pohled na dokonalého pana Greye moc nepřinesl. Ale přece jenom něco! Právě díky tomuto bestselleru může být jejich žena v posteli povolnější a hravější. Objednat pro ni mohou erotické pomůcky jako jsou pouta, bičíky, pásky přes oči a podobně.

Další erotické pomůcky, které vás nažhaví

Proti nudě v posteli rozhodně pomohou i další erotické pomůcky jako jsou dilda, lubrikační gely, vibrační motýlci, anální kolíky a podobně. Příjemnou atmosféru navodíte aroma lampami i vonnými masážními oleji, které dokonale poslouží jako předehra. Chcete zažehnat krizi v ložnici? Objednejte si erotické pomůcky, které zajistí pokaždé příjemně strávený večer.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: