Home > Erotické povídky > Anální sex - erotické povídky > Erotická povídka: Velikonoce v Thajsku

Erotická povídka: Velikonoce v Thajsku

Jako manažer jedné nadnárodní společnosti se zaměřením na automobily jsem si mohl dovolit vycestovat do zahraničí několikrát do roka a to do dost exotických zemí. Letos jsem se rozhodl o Velikonocích navštívit Thajsko, těšil jsem se na místní jídlo, že vyzkouším pečená sarančata, navštívím nějaké budhistické chrámy, které mě vždy fascinovaly, a v neposlední řadě uženu nějakou z místních děvčat.

Když jsem dorazil, první den jsem prospal ve svém zarezervovaném rákosovém domku na pláži, přesně takovém, jaké vidíte na fotografiích katalogů cestovních kanceláří. Spal jsem jako zabitý, ten časový rozdíl mě zničil.

Na druhý den jsem si naplánoval kratší vycházku k jednomu budhistickému chrámu a na odpoledne jsem se chystal jen tak poflakovat po pláži a vyzkoušet už nějaké speciality. Celé odpoledne jsem se snažil na pláži zbalit některou z místních holek, ale žádná se nechytla, všechny chtěly eura. Další den jsem si ráno na recepci objednal nejlepší holku na večer.

Ráno jsem proflákal a odpoledne se potápěl, což bylo mimochodem úžasné. Všechny ty korály, ale stejně jsem celou dobu myslel na večer.

Odbitím osmé večer, někdo zaklepal na dveře, už jsem ji čekal. Měl jsem na sobě jen kraťasy a pod nimi nic. Otevřel jsem a přede mnou stála malá Thajka s mikádem, na sobě měla jen rudé plážové šaty. Pozval jsem ji dál. Představila se mi a vzápětí mě už líbala na krku. Nehty mě škrábala po zádech a rty se přesunula na hruď. Lehce mi kousla do bradavky, až jsem jemně vykvikl. Sunula se níž, až narazila na kraťasy, což pro ni nebyla žádná bariéra. Obratně je jednou rukou rychle stáhla na zem a tak mezi jejím obličejem a mým zatím ne zcela stojícím penisem nebyla překážka. Zvedla hlavu a usmála se na mě a jednou rukou vzala můj penis a začala ho honit, zatímco druhou si pohrávala s mými varlaty a strkala si je do úst.

To už mi penis tvrdě stál. Stáhl jsem ji obě ramínka a šaty s ní sjely jako po másle, a stála přede mnou jen v černých kalhotkách. Zajel jsem pod ně jednou rukou a mírně se odtáhl. Byla hladce oholená, ale místo jejích mušličky jsem narazil na penis. Všimla si mého znepokojení a řekla, že jsem si přál nejlepší holku a to je ona. Rozhodl jsem se rozšířit si své sexuální obzory a pomalu ji začal honit její asi 15 centimetrový penis.

Vstala a odešla si z kabelky vytáhnout lubrikační gel. Vrátila se a opřela se o postel, takže na mě špulila zadeček. A jemně si prstíky a gelem masírovala svou dírku. Penis jsem pomalu směřoval do ní a jemně přitlačil. Chvíli jsem počkal, až tlak povolil a vnikl jsem do ní. To byla slast. Takový příjemný svíravý tlak a žhavé teplo.  Jemně jsem začal přirážet. Cítil jsem, že tlak v mém penisu roste a ani jsem ho nestihl vytáhnout a už jsem plnil její zadeček horkým semenem.

Penis mi pomalu ochabl a vyklouzl z ní. Vstala a otočila se ke mně. Položila mě na postel a lehla si na mě. Třetí penisů o sebe se mi moc líbilo, když mi mé chloubě ještě dopomohla kuřbou, byl jsem zase jako skála. Nechala mě ležet na zádech a znovu si promázla svou dírku. Nasedla na mě jako na koníka a začala rajtovat, jako ten nejdivočejší jezdec. Cítil jsem, že se blíží můj druhý výstřik a jejích penis taky pulzoval.

Naráz nás zachvátilo neskutečné blaho, já znovu plnil její dírku a ona mi skrápěla hrudník svým sladkým semenem. Svalila se na mě. Chvíli jsme jen tak leželi a povídali si. Pak jsme si dali sprchu a já ji zaplatil a přidal dýško. Slovy: myslím, že se ještě potkáme, jsem se s ní rozloučil.

Fotografie: Ko Ngai (22) legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: