Home > Zajímavosti a inspirace > Předstírání orgasmu u žen

Předstírání orgasmu u žen

Žena vzdychá a svíjí se. Po skončeném milostném čísle ujistí partnera, že naprosto skvělý milenec a něco tak úžasného dosud ještě nezažila. Jenže v muži stále hlodají pochybnosti. Jak to vlastně s tím jejím orgasmem je? Nepředstírá ho náhodou?

Obsah článku

Určité procento žen orgasmu nedosáhne

Pravdou je, že existuje určité procento žen, které trpí takzvanou anorgasmií. Přeloženo do srozumitelné češtiny, nejsou schopny dosáhnout orgasmu. Podle odhadů a statistik se toto číslo pohybuje v intervalu 10–15 %. Zbytek ženské populace by tedy podle tohoto tvrzení měl být bez potíží schopen vyvrcholení dosáhnout. Jenže někdy se říká, že toto procento může být i mnohem vyšší. Část žen prostě neodkáže prožít orgasmus při pohlavním styku se svým partnerem a dává proto přednost orgasmu během masturbace, který si naopak umí vyvolat velice dobře. Proto je pravděpodobné, že se v posteli téměř každého muže alespoň jednou v jeho životě objeví žena, která při normálním styku orgasmu nedosáhne, nebo to předstírá.

Současný orgasmus je výjimkou

Jak vlastně poznat, že žena orgasmus ve skutečnosti jenom hraje? Je to velice těžké, protože žádný přesný důkaz, zda vyvrcholení dosáhla nebo ne, neexistuje. Ovšem jestliže pravidelně prožívá orgasmus ve stejnou chvíli jako muž, je prakticky jisté, že to pouze hraje. Taková shoda je totiž naprosto výjimečná a většinou se odehrává pouze na stránkách erotických knížek, ne ve skutečnosti. Už vůbec nemůže být pravidelná. Může se stát čas od času, pokud jste v sexuálních hrátkách skutečně dokonale sehraným párem a přesně víte, jak si vzájemně udělat dobře, ale určitě to nebude fungovat pokaždé. Není také možné, aby žena své vyvrcholení oddalovala, třeba proto, abyste byli hotoví společně ve stejném okamžiku. Tedy pravidelný současný orgasmus obou partnerů najednou je zvláštním úkazem.

Stahy svalů se předstírat nedají

Orgasmus velké části žen provází stahy vaginy. Jde o pravidelné stahování svalstva na jejích stěnách. Vnímavý muž by tyto stahy měl ucítit po délce penisu. Toto může být důkazem orgasmu. Bez tréninku se navíc tyto svaly nedají nijak ovlivnit vůlí, prostě toto se nedá předstírat. Tyto svaly přiměje k aktivitě právě a jenom orgasmus. Ovlivnit vůli se trochu dají jenom svaly u vstupu do vagíny. Pokud má muž pocit, že u partnerky pracují pouze tyto svaly, pravděpodobně vyvrcholení jenom hraje. Nemusí to ale být pravidlem.

Zrychlené dýchání a zvětšení intimních partií

Také spontánní reakce lidského těla na vzrušující podněty se předvádět nedají. Pozná se to například na ženských bradavkách, které se během vzrušujícího zážitku vztyčí. Dále se zvyšuje srdeční tep. Dýchání se zrychluje a je jakoby mělčí. Jsou ženy, které během prožitého orgasmu také zčervenají v obličeji. Tedy jestliže partnerka rychle dýchá, cítíte jak jí buší srdce a bradavky má vztyčené, v podstatě není o čem pochybovat. Tep svého srdce nenafilmuje, tam si můžete být prožitkem prakticky jisti. Stejně tak hodně poznáte podle změny jejích intimních partií, zejména stydkých pysků. Zvětší a jakoby nateče i klitoris. Zvětšení a zčervenání intimních míst způsobené větším prokrvením je také zřejmým signálem, že se opravdu něco děje. Tohle partnerka opět určitě předstírat nemůže. Problém je, že pokud je partnerův úd uvnitř, nejspíš toho moc neuvidí…

Pozor na stále stejné zvukové projevy

Co naopak předstírat může a velmi dobře, je vzdychání a zvukové projevy vůbec. Je pochopitelné, že každá žena, prožívá orgasmus trochu jinak. Některá vzdychá hodně a hlasitě, jiná naopak téměř vůbec nebo jenom velice slabě. Divné je zejména pokud hlasitě křičí a vždy stejně intenzivně, tam pak stoupá pravděpodobnost, že přehrává. I každý orgasmus je jiný. Proto je pochopitelné, že někdy při intenzivním zážitku může vzdychat hodně a hlasitě, jindy zase sotva slyšitelně.

3 důvody, proč ženy u orgasmu blafují

A proč ženy vlastně orgasmus předstírají? Někdy chtějí prostě mít milování za sebou, protože už jsou unavené a nemají na sex chuť. Jiné zase nechtějí přiznat, že orgasmus neprožily, a proto ho raději filmují. V dalším případě zase chtějí ujistit svého partnera, jaký je úžasný samec.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: