Poloha 69: Vychutnejte si orální radovánky

Poloha 69Naprostá většina lidí polohu 69 vyzkouší, ovšem pravidelně ji nepraktikuje. Bohužel ke své škodě, protože možnost užít si obráceně, tedy vzhůru nohama přináší úplně nové zážitky. Postaráte se tak o příjemnou předehru soulože nebo vám může poloha 69 zastoupit i klasický pohlavní styk.

Obsah článku

Žena potřebuje prostor

Žena leží na muži s hlavou v jeho klíně a intenzivně se jazykem věnuje jeho penisu. Nohy má rozevřené v kleku nad jeho hlavou a muž intenzivně dráždí její intimní partie. Tato poloha poskytující orální sex ústy, připomíná číslice 69, a proto podle nich získala svůj název. Výhodnější je pozice 69, kdy je žena nahoře, protože k dokonalému uspokojení muže potřebuje víc prostoru a pohybů hlavou. Správná pozice pro dámu je vyšpulený zadeček a hodně rozevřené nohy. Tak zajistí muži snadný přístup ke klitorisu.

Buďte k sobě něžní a citliví

Pokud partnerka laská penis a muž klitoris, důležitá je především něha a jemné zacházení. Měňte intenzitu pohybů a tlak, zkoumejte, na co partner či partnerka reaguje. Snažte se sladit své pohyby s rytmem jeho či jejího těla. Dámy, které budou jenom monotónně hýbat hlavou sem a tam a přát si, aby už bylo hotovo, svého milého do erotických výšin rozhodně nepřivedou, a to platí samozřejmě i naopak pro muže. Něžné pohlaví by si také mělo dát pozor na zuby. Rozhodně nekousat. Má-li to váš partner rád drsněji, zkuste jemný stisk zuby zabalenými do rtů, ale nic víc.

Kvalitní předehra potěší

Dámy tuto polohu nádherně užívají. Muž má přístup do jejich jeskyňky a může ženě připravit nádhernou předehru. Právě po takovém intimním mazlení ženy často touží a málokdy mají příležitost si ho vychutnat. Obvykle nejsou naladěny jenom na rychlou soulož, vyžadují více něžné pozornosti. Jestliže žena jinak váhá s orálním sexem, tahle poloha ji obvykle naladí k souhlasu, protože si něžnosti může vychutnat i ona. Samozřejmě není nutné, aby vše zvládla ústa a jazyk. Ruce dokážou být taky velmi šikovné a něžné, a to u obou pohlaví.

Může následovat masáž i anální sex

Je-li jeden z páru větší, objemnější a těžší a klasická poloha 69 by činila partnerům potíže, je možné vytvořit její na boku. Propleťte si vzájemně ruce a nohy, hlavy na opačnou stranu a užívejte si. Ženy si mohou partnerovi v této poloze také dopřát masáž prostaty. 69 poloha může být i dobrou předehrou na uvolnění a vydráždění před análním sexem. Do ženských partií změklých a poddajných erotickým mazlením bude mužský penis lépe pronikat, a to platí i o análních partiích.

Hodnocení polohy 69

Muž Má pod kontrolou partnerčin klitoris, zároveň si užívá dráždění penisu
Žena Dráždí mužům penis a má pod kontrolou jeho reakce, zároveň si vychutnává laskání klitorisu
Náročnost Pro muže prakticky nulová, pro ženu minimální (varianta žena nahoře)
Průnik Není
Výhody Mazlení intimních partií ústy posouvá pár do jiné úrovně intimity. Partneři mohou podrobně poznat nejtajnější zákoutí svých erotogenních zón. Dokážou vnímat a vychutnat si svoje těla
Nevýhody Někomu může chybět zážitek z klasické soulože. Někdo si také stěžuje, že když dráždí partnera, nedokáže si plně vychutnat svůj vlastní sexuální prožitek
Oblíbenost 30 %, u mužů je obvykle větší než u žen

 

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: