Home > Milostné polohy > Poloha ve stoje: Rychlovka, která se dá zkusit kdekoliv

Poloha ve stoje: Rychlovka, která se dá zkusit kdekoliv

Poloha ve stoje

Milujete rychlý nečekaný sex v situaci, ve které byste ještě před chvílí na něco podobného ani nepomysleli? Prostě si někam stoupnete, přijde to na vás a máte sex, protože se vám zrovna teď chce a nemůžete vášni odolat? Potom bude pro vás to pravé poloha ve stoje, při které si vychutnáte i trochu toho adrenalinu.

Obsah článku

Když k sexu potřebujete vzrušení

Poloha ve stojeNěkdo potřebuje k sexu klid domova a intimní osvětlení, prostě dokonalé sladění obou aktérů a ničím nerušenou harmonii a soukromí. Jinak si prostě neodkáže sex opravdu vychutnat, užít si ho. Je nervózní a nic z aktu nemá nebo dokonce selže. Jsou ale i jiní lidé, kteří vyžadují pravý opak a nerušený sex za zdmi domova je pro spíše nudou, než čímkoli jiným. K pořádnému sexuálnímu zážitku prostě potřebují určitou dávku vzrušení, jinak to zkrátka není ono. Právě pro milovníky adrenalinové soulože je jako stvořená poloha ve stoje. Nechají se prostě unést situací, když na ně přijde vášeň.

Užijte si tehdy, když to na vás přijde

Poloha ve stoje se dá praktikovat kdekoli. Stačí jenom kousek volného místa, kde si stoupnete. Dá se dělat i na veřejně přístupných místech. Proto pokud si třeba s partnerem či partnerkou vyjdete do kina, do divadla nebo na koncert a při cestě domů na vás přijde chtíč, nemusíte nikam spěchat. Klidně si stačí stoupnout k nejbližší zdi domu, vklouznout do výklenku domu, do otevřených vrat nebo nejbližšího parčíku a už si to můžete rozdat. Samozřejmě tak, aby to nebudilo pohoršení náhodných kolemjdoucích, protože byste mohli mít klidně i nepříjemný incident s policií. Ovšem i tohle adrenalinové vzrušení k rychlovce ve stoje svým způsobem patří.

Hluboký průnik během zvířecí vášně

Milostná poloha ve stojeExistuje spousta variant polohy ve stoje. Klasikou může být poloha u zdi, kdy se partnerka rukama opře o zeď. Je v lehkém předklonu, ovšem tak, aby horní část těla svírala s tou spodní o něco větší než pravý úhel, tedy tupý úhel nad  90°. Partner do opřené partnerky proniká zezadu. Jde o velice animální polohu připomínající páření zvířat. Může mít velmi vášnivý průběh. Partner chytne ženu za zadeček a stává se tím, kdo řídí hloubku průniku i rychlost pohybu. Pár si nevidí do tváře, takže je ochuzený o intimitu, což si ale vynahrazuje zvířecí vášnivostí.

Fyzická blízkost umožní silný zážitek

Skvělý zážitek poskytují ale i další podoby polohy ve stoje. Například poloha Ve frontě, kdy partnerka stojí před partnerem otočená k němu zády. Lehce pokrčí kolena a zvedne jednu nohu do výšky. Muž se přitiskne těsně za ni a zvednutou nohu partnerky chytne rukou pevně pod kolenem. Zezadu potom do partnerky proniká, druhou volnou rukou jí přitom může položit přes její bok dopředu na stehno druhé nohy a tím ještě více přitisknout k sobě. I tady všechno probíhá v režii partnera a jde o velice zvířecí zážitek. Dalším možným způsobem je šplh na strom, kdy se partnerka na muže zavěsí v pase. Oba jsou tváří v tvář. Žena nohama obejme mužovy boky a partner proniká dovnitř zepředu. Rukama se ho žena drží kolem krku. Muž ji chytne pod zadečkem. Zde je velice silný fyzický kontakt, blízkost a muž je také pánem situace.

Hodnocení polohy ve stoje

Muž: Jde o naprosto nenáročnou polohu, protože muž vždy pouze stojí. Je to on, kdo má celý akt pod kontrolou.

Žena: Pro partnerku je to o něco náročnější, musí se například předklonit u polohy u zdi, u jiných poloh (ve frontě, šplh na strom musí zvedat nohy atd.), ani tak ale nejde o žádný extrémně náročný výkon.

Náročnost: Minimální

Průnik: Záleží na variantě polohy. Například u polohy u zdi jde o velmi hluboký průnik.

Výhody: Dá se praktikovat téměř kdekoli, když na vás přijde chuť. Pokud milujete sex spojený s adrenalinem, zažijete neskutečné vzrušení.

Nevýhody: Není to příliš pohodlné. Pokud se oddáte vášni na veřejném prostranství, riskujete odhalení a s tím spojené nepříjemnosti.

Oblíbenost: 70 %

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: