Poloha na koníčka: Ženy, užijte si nadřazenost

Velice oblíbená je mezi partnery poloha zvaná na koníčka. Ženám, které jsou třeba při misionářské poloze spíše v pasivní roli, dávají možnost dokonale kontrolovat celou akci a být v roli té, která určuje pravidla.

 Amazonka leží na muži

Poloha na koníčka amazonkaPolohu na koníčka si dovedou jaksepatří vychutnat především dominantní ženy, jež chtějí ovládat situaci. Technická stránka provedení této polohy totiž spočívá v tom, že muž leží na zádech a žena je nahoře na něm. Může buď sedět, nebo také být na bobku či na něj lehnout horní polovinou těla. Pokud žena nalehne horní polovinou svého těla na muže, přezdívá se této koníčkovské poloze Amazonka. Dámy pocházejícího z rodu Amazonek, vyskytujícího se v antice, si totiž během jízdy lehaly na šíji svého koně, Ať už ale ženy zvolí jakoukoli polohou nahoře, jisté je, že dokonale uspokojí svoji sexualitu. Mají totiž možnost určovat úplně všechno.

Silná stimulace vaginy

Na ženě v tuto chvíli závisí, jaká bude poloha těla a tím pádem i jakého úhlu a hloubky průniku penis dosáhne. Sama si reguluje rytmus pohybu, a pokud chce a na partnera opravdu nasedne, může být průnik velice hluboký. Navíc při tomto způsobu soulože dochází k velice silné stimulaci vaginy, zejména její přední části. Pokud žena touží po milostných dobrodružstvích a objevování svého bodu G, má v tomto případě jedinečnou příležitost.

Někomu dominance vadí

Ležící partner má volné ruce a během akce ženy může laskat ňadra nebo zadeček. Může se tak vyřádit jinak. V případě, že má potíže s ejakulací, hodí se častěji využívat tuto polohu, protože vyvrcholení v tomto případě trvá déle. Pár tak může trénovat mužovu výdrž. Nemají ale vše pod kontrolou, což někomu může vyhovovat a někomu naopak vadit. Existují partneři, kteří s chutí odloží svoji roli dominantního v páru a nechají v tomto případě rozhodovat ženu a svoji nečekanou podřízenost si skutečně užijí. Nemusí téměř nic dělat, partnerka se o vše postará. Jiným ale takový pocit nevyhovuje. Mají prostě rádi, když je všechno v jejich rukou.

Řešení pro citlivé děložní hrdlo

Na druhou stranu známe i ženy, které se v koníčkovské pozici cítí nejisté. Mají třeba trému, že partner má jejich tělo jako na talíři. Tady zbývá jediné, získat odvahu zkusit to a nechat se vést intuicí. Krouživé pohyby boků pomáhají, je možné se držet pro větší stabilitu. Poloha na koníčka je pro ženu dobrá i v případě, že trpí bolestí. Má-li citlivé děložní hrdlo, partner se u koníčka nedostane dál, než mu partnerka dovolí.

Hodnocení polohy na koníčka

Muž Plní podřízenou roli a neovlivňuje nic.
Žena Je dominantní, je to ona, kdo určuje rytmus, úhel i hloubku průniku.
Náročnost Pro muže nulová, pro ženu větší.
Průnik Záleží na ženě a úhlu a poloze, v níž na partnera dosedá. Může být malý, ale i velmi hluboký.
Výhody Žena si může maximálně užít sexuální slast díky výrazné stimulaci přední stěny vaginy a objevit svůj bod G.
Nevýhody Některým partnerům vadí, když žena převezme v sexu vedoucí roli.
Oblíbenost asi 50 %

 

No Responses

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: