Home > Milostné polohy > Poloha lžičky nabízí něhu, dotyky a romantiku

Poloha lžičky nabízí něhu, dotyky a romantiku

Milostná poloha lžičky

Tvar lžičky velice nápadně připomíná milostná poloha, kdy si oba partneři lehnou na bok. Právě proto získala tato poloha svůj název. Jak je ale oblíbená a co všechno obnáší? Především jde o velmi intimní polohu, která může být pro oba partnery velmi přínosná. Přitom bývá někdy neprávem opomíjená ve prospěch jiných poloh.

Obsah článku

Partneři se pevně přitisknou

Žena se uvolní a lehne si na bok. Pokrčí kolena, takže prakticky svírá pravý úhel. Muž si lehne za ni a velmi těsně se k ní přitlačí. Partnerka přitiskne svoji pánev k jeho klínu a roztáhne nohy. Svýma nohama obejme mužova stehna a tím rozevře svůj klín. Partner do ní proniká zezadu, partnerka mírně zvedne horní nohu. Naklonění pánve pak určuje úhel průniku.

Pohodlné intimní chvilky

Velkou výhodou této polohy je, že je velice pohodlná pro oba partnery, dá se říci relaxační. Ani jeden z nich se nijak výrazně nenamáhá. Mohou takto souložit těsně před spaním nebo po probuzení v posteli. Jde o příjemné intimní chvilky, které stojí za to nechat volně plynout. Jde o málo unavující nenáročnou polohu. Tato poloha se navíc hodí i pro anální styk.

Oba mohou stimulovat klitoris

Ještě předtím, než partnerův úd pronikne zezadu do ženy, má partnerka volné ruce k tomu, aby mohla podle libosti stimulovat svůj klitoris. Proto se dokáže velice příjemně naladit na další průběh celého aktu. Také muž, který ženu rukama obejme kolem boků, může hladit její klitoris. Jde o ideální pozici, při které může partnerka velice názorně ukázat své drahé polovičce, jaké dotyky a dráždění na klitorisu ji dělá skutečně dobře. Hodí se v takovou chvíli vést partnerovu ruku.

Kdy nastane čas na lekci

Proto máte-li, dámy, pocit, že by váš drahý měl více věnovat vašemu klitorisu a cítíte z jeho chování bezradnost, zkrátka neví, jak na to, vyzkoušejte tuto polohu. Zkuste mu ji navrhnout ve chvíli, kdy se to bude hodit. Nabídnout mu ji jako variantu. Až bude příjemná atmosféra a oba budete uvolnění a nebudete mít chuť na žádné krkolomné pozice, nastal ideální čas pro nenápadnou praktickou lekci.

Žena odkryje i nejtajnější touhy

Vezměte, dámy, jeho ruku do své, a ukazujte. Pro oba to určitě bude přínosné. Muž získá praktický návod, jak zacházet s intimním nástrojem ženy přesně podle její touhy. Proto by se žena rozhodně neměla bát dávat najevo své emoce a pocity. Znamená to velké sblížení, možnost odkrýt své nejtajnější touhy a přání.

Hladí a poznává i ňadra

Právě možnost být veden a nechat se vést, ukazovat intenzitu doteků, to vše vede ke sbližování a maximální míře intimnosti. Muž hladí ženu na dostupných intimních místech. Může dokonale poznávat její tělo a jeho reakce. Plně k dispozici jsou mu i partnerčina ňadra.

Nejintenzivnější dotyky

Právě nenáročnost a pohodlnost této pozice ji předurčuje i k tomu, aby ji mohly využít i těhotné ženy. Odborníci se shodují na tom, že je pro ně maximálně šetrná a nemůže jim nijak ublížit. Bez obav ji proto mohou praktikovat klidně až do pátého měsíce těhotenství. Jedná se vlastně o polohu plnou lásky, něhy. Není totiž zřejmě žádná jiná poloha, při které by se těla obou partnerů tak intenzivně dotýkala

Hodnocení polohy lžičky

Muž: Proniká do ženy zezadu a má přitom možnost laskat a hladit jak ňadra, tak i klitoris.

Žena: Může vést mužovy dotyky při laskání, ukazovat mu co jí dělá nejlépe, sama sebe stimulovat. Zároveň dochází k průniku, takže zážitek je maximálně intenzivní a především intimní.

Náročnost: Jde o naprosto nenáročnou, velmi pohodlnou polohu, která vyžaduje jenom naprosto minimální úsilí. Proto se hodí i pro těhotné ženy, a to až do pátého měsíce.

Průnik: Poměrně hluboký, záleží na úhlu partnerčiny pánve a partnerova klína.

Výhody: Muž má velmi široké možnosti, jak laskat partnerku a uspokojovat ji. Jde o velice intimní, sbližující polohu.

Nevýhody: Partneři si nevidí do tváře, protože žena je zády k muži, jsou přitisknutí těsně za sebou.

Oblíbenost: 50 %

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: