Poloha zezadu pány hodně vzrušuje

Když se zeptáte mužů na nejvzrušivější polohy při sexu, v jejich výčtu určitě nebude chybět poloha zezadu. Mnozí ji dokonce uvedou hned na prvním místě. Na pánskou část populace skutečně působí doslova jako magnet, oslava základních pudů, které probouzí. Ovšem i mnohé ženy, zejména ty živočišnější si ji dokážou také pořádně užít.

Obsah článku

Partnerka klečí na všech čtyřech

milostná poloha zezaduMuž proniká zezadu do ženy, která klečí na všech čtyřech. Přesně tak vypadá klasický obrázek oblíbené milostné polohy zezadu. Žena si může kleknout zadečkem k okraji postele a pohodlně roztáhnout nohy, muž za ní stojí s nohama u sebe a proniká penisem dovnitř. Případně si může kleknout za ženu na postel a vsouvat penis i vkleče, pokud je to pro něj pohodlnější. Partnerka je stále vkleče na všech čtyřech. Pokud to pro ni bude pohodlnější, může se podložit polštářem či dekou, aby se jí klečelo pohodlně. Měla by se také prohnout a uvolnit záda, zejména v oblasti bederní páteře. Hodně to pomůže hladkému průběhu styku i míře průniku.

Muž má větší kontrolu, žena řídí nuance

Sice má muž nad partnerkou ze své pozice větší kontrolu a může vše řídit, ale žena zase dokáže ovlivňovat polohu a tempo podle své chuti. Když se více prohne, penis proniká hlouběji k děložnímu krčku. Jemné kroužení ženiných boků zase dokáže regulovat mužovy přírazy. Při sladění pohybů obou partnerů dochází k dokonalé harmonii.

Příchuť něčeho zvířecího

Výhodou je, že si užijí oba partneři. Pánové mohou pozorovat ženiny křivky, což styku také dává další náboj. Poloha také dává muži možnosti dráždit své ženě bradavky nebo klitoris či dokonce obojí. Má totiž volné ruce k další činnosti. Navíc u pánů jde o velmi oblíbenou polohu, je na ní totiž něco animálního, zvířecího, což dává průchod základním pudům a působí maximální potěšení.  Proto požitek budou mít obě strany a může jít o velmi silný orgasmus.

Silná stimulace bodu G

Poloha zezadu má tu výhodu, že ženě dokáže výborně stimulovat bod G, který je umístěný na horní stěně vagíny asi 5 cm od jejího vchodu. Jde o místo, které je ve vagíně nejcitlivější. Ovšem citlivost se může průběžně lišit, závisí na míře momentálního vzrušení, ale nejenom na ní. Roli hraje i fáze ovulačního cyklu, ve které se žena zrovna nachází. Žena si užije stimulaci bodu G. Typování milenců a milenek podle nejoblíbenějších poloh také říká, že pokud má žena v oblibě polohu zezadu, ráda někomu poskytuje radost.

Dobrý způsob práce na miminku

Vzhledem k tomu, že se mužů penis dostává poměrně blízko děložního krčku partnerky, sexuologové tuto polohu často doporučují jako jednu z těch, která velmi pomáhá k otěhotnění. Cesta spermií k vytčenému cíli je totiž kratší než u jiných poloh. Zároveň je dobré, když má při této poloze partnerka orgasmus krátce po partnerovi. Stahy totiž nasávají sperma a pomáhají mu tak k jeho cestě k vajíčku. Poloha zezadu, kdy se žena na všech čtyřech opírá dlaněmi, ne lokty je dobrá také i při bolestech zad, může je pomáhat uvolnit.

TIP: Nejlepší polohy k otěhotnění

Hodnocení polohy zezadu
Muž Má situaci hodně pod kontrolou, řídí si průnik do partnerky.
Žena Její kontrola je sice menší než mužova, ale prohnutím zad může regulovat hloubku průniku a pohybem boků tempo.
Náročnost Pro muže nulová, protože buď stojí, nebo klečí. Pro ženu klečící na čtyřech také minimální.
Průnik Hluboký, hodně ovšem záleží na poloze ženy. Při větším kočičím prohnutí zad může jít o extrémně hluboký průnik spojený s maximálním zážitkem.
Výhody Přináší silný zážitek při orgasmu. Vzhledem k průniku penisu blízko děložního krčku se doporučuje i jako poloha vhodná k otěhotnění.
Nevýhody Partneři si nevidí do tváře, takže nemohou sdílet intimitu.
Oblíbenost U mužů vysoká 70 %, u žen o něco méně.

 

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: