Pás cudnosti: Zamkněte nádobíčko své drahé polovičky

Pro většinu z nás to zní jako z dob středověku  – pás cudnosti. Tehdy se možná muži snažili zamčením ženiných intimních partií zabránit tomu, aby si dáma nekontrolovatelně užívala, zatímco oni budou kdesi daleko ve válce. Ovšem ani z té doby o něčem podobném neexistují reálné důkazy. Ať už to bylo ve středověku jakkoli, dneska se pás cudnosti k podobnému týrání rozhodně nepoužívá. Naopak, stal se vítaným zpestřením sexuálních hrátek. V současnosti se používá hlavně při BDSM.

Obsah článku

Uzamykatelná klec

Co to vlastně pás cudnosti je? V mužském případě je to uzamykatelné pouzdro na penis, v podstatě jakási klec. Dámská varianta se podobá kalhotkám, ovšem vyrobeným z nerez oceli s gumovými okraji jako ochranou, aby se nezadřely do kůže. Přitom je možné nastavit obvod pasu a výšku rozkroku. V takovém případě jde o takzvaný florentský typ, který obsahuje pásek kolem pasu a štít přes genitálie s otvorem v místě řitního otvoru. Takový pás se dá se ovšem vyrobit i pro muže, který tak má na výběr: buď klec, nebo pás.

Hračku schováte pod kalhoty nebo sukni

Jak dámské, tak pánské pásy znemožňují pohlavní styk i masturbaci. Jednoduše řečeno váš partner či partnerka si po dobu zamčení v milování ani neškrtne, ovšem běžnému nošení pás cudnosti nevadí. Schováte ho pod kalhoty či sukni podobně jako pánské slipy nebo dámské kalhotky. Problém není ani hmotnost, protože pás většinou váží od několika gramů až po maximálně kilogram. Nemusíte se navíc bát, že půjde o nějakou ohavnost. Pásy cudnosti se vyrábí z moderních materiálů příjemných na omak, lehkých, barevných, zdravotně nezávadných, které je radost nosit.

Prevence nevěry

Některé firmy třeba doporučují ženám, aby erotické brnění, které umožní vykonávat močení a běžnou denní hygienu, ale nic víc, mužům pořídily. Není totiž problém ani dlouhodobé nošení. Mužský pás cudnosti skutečně nebrání vykonání potřeby na toaletě, bez problémů se s ním dá umýt, ovšem sex si prostě neužijete, nádobíčko je zamčené. Je to docela šikovná obrana proti nevěře, třeba v případě, že muž odjíždí na služební cestu. Prostě mu penis zamkne a klíček si nechá u sebe. Totéž může muž samozřejmě nachystat své partnerce, pokud se od ní vzdaluje. Jde o příjemnou hru.

No Responses

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: