Home > Zajímavosti a inspirace > 6 sexuálních úchylek

6 sexuálních úchylek

Každý člověk je jiný, a každému se líbí něco jiného. Někdo preferuje barvu černou, někdo zase černou nemůže ani vidět, v sexu to není jiné, to co by jiného ani nenapadlo, druhého přivádí do říše snů. Ukážeme si 6 sexuálních úchylek, o kterých možná ani nevíte, že existují.

Obsah článku

Dendrofilie

Jdete si takhle na procházce přes les, a najednou vidíte muže, který se pevně tiskne ke vzrostlému stromu, co asi dělá, proletí Vám hlavou. Nejspíš se bude jednat o dendrofila, což je člověk, kterého vzrušují stromy a keře.

Hierofilie

Pro některé jedince může být láska k bohu tak silná, že jediná možnost jak se vzrušit je při pohledu na svatý obrázek nebo sošku boha. Určitě si dovedete představit, kde se takový člověk cítí úplně v sedmém nebi, ano je to kostel.

Formikofilie

Pro někoho odporná havěť, kterou nemůže ani vystát, pro druhého ráj na zemi. Formikofil je člověk, kterého zrušují všemožní brouci, pavouci, mravenci nebo i mouchy a dokáže ho uspokojit, pokud si takového živočicha přikládá k tělu, nejčastěji přímo na pohlavní orgán.

Exofilie

Na otázku, jestli jsme ve vesmíru sami, má každý z nás jiný názor. Zelení mužíčci z létajících talířů jsou však pro některé doslova velkým pomyšlením, zejména tedy pokud trpíte exofilii, tedy sexuální úchylkou, kdy se uspokojujete při pomyšlení sexu s těmito bytostmi.

Flatulofilie

Občas se každému z nás stane ta nepříjemná věc, kdy mu z ničeho nic ulétne prd, třeba zrovna před drahou polovičkou. Je to velmi nepříjemná věc, pokud tedy vedle Vás zrovna není flatulofil, kterého pach větrů vzrušuje.

Helvetismus

Postavičky provázeli naše dětství, kdo by neměl rád Hurvínka, Mickey Mouse a další z celé řady postaviček. Jsou však mezi námi i tací, kterým se tyto postavičky líbí daleko víc, a i v dospělosti se za ně převlékají a vyhledávají chlupaté hračky na „mazlení“ svých genitálií.

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: