Home > Erotické pomůcky > „Panny si nápor zákazníků užívají.“ – ROZHOVOR s majitelem nevěstince s šukacími sex-dolls pannami

„Panny si nápor zákazníků užívají.“ – ROZHOVOR s majitelem nevěstince s šukacími sex-dolls pannami

Tento rozhovor navazuje na dříve publikovaný (a větší) na našem sesterském serveru Lascivní.cz. Zaměřuje se více na praktický pohled ze strany zákazníka, který by rád navštívil takto netypický „erotický salón“ nové generace.

V ČR jste pravděpodobně první, kdo přišel s možností “pronajímat” erotické panny (neboli Sex dolls) k sexu. Jak vás to vůbec napadlo?

To, že existují silikonové panny, jsme objevili náhodou. Myšlenka erotických panen nás nadchla natolik, že jsme se rozhodli o nich zjistit co nejvíc informací. Když jsme procházeli jejich dosavadní existenci a prováděli průzkum, tak se ukázalo, že se jedná o produkt s opravdu velkým potenciálem, který zároveň nabízí odpovědi na velkou řadu lidských intimních problémů.

Tyto krásky mohou být například řešením pro naplnění sexuálních potřeb zdravotně postižených osob. Věříme tomu, že mohou také pomoci zlepšit sexuální život osamělým seniorům nebo lidem se sociální fobií. Představa uvést naše nápady do reality nás naprosto pohltila a tak jsme koncem roku 2018 otevřeli netradiční privát Naughty Harbor v Praze. V Čechách jde o první svého druhu.

Jaké je aktuální cenové rozpětí za návštěvu vašeho “bordelu” s realistickými šukacími pannami?

Cenové rozpětí je od 1.200 Kč do 4.700 Kč. Nejoblíbenější a nejčastější variantou je hodinová návštěva v hodnotě 1.900 Kč. Každá návštěva zahrnuje pronájem jedné nebo i více realistických panen, welcome drink, pronájem pokoje, kde má klient k dispozici sprchový kout a velmi oblíbené prémiové oblečky, které jsou však za drobný příplatek.

Jak jednotlivé panny čistíte, aby byly 100 % hygienicky čisté?

Celé čištění silikonové panny je otázkou zhruba 60 minut. Proces vyčištění začíná nejdříve důkladným osprchováním a za použití klystýru je opakovaně propláchnutá každá její dutina vodou a následně dezinfekcí. Takto postupujeme i při čištění celého jejího povrchu. Ve chvíli, kdy je důkladně umytá a vydezinfikovaná, se ručně osuší a nechá doschnout volně na vzduchu.

Posléze je panna od hlavy až po palce na nohou důkladně napudrovaná. Pudr sám o sobě obsahuje také dezinfekční složky. Díky němu je vytvořen realističtější vjem pokožky a to jak na dotek, tak na pohled. Tím proces přípravy panny pro dalšího zákazníka nekončí. Navoníme ji kvalitním parfémem, který napomáhá prohloubení samotného erotického zážitku a oblékneme ji do oblečku dle přání klienta.

Nyní je panna 100% čistá a nachystaná pro realizaci sexuálních představ a fantazií dalšího zákazníka.

Jak zvládají erotické panny nápor zákazníků? Museli jste je už obměnit?

Panny si nápor zákazníků užívají. Ale je pravda, že jsme je již několikrát měnili. Ty, které jsme vyřadili z provozu si necháváme a učíme se na nich, jak je efektivně opravovat a co daný materiál snese. Testujeme různé možnosti zacházení a v podstatě s nimi experimentujeme téměř do úplného zničení. Toto naše testování však slouží vyššímu dobru našich zákazníků :).

Na základě tohoto experimentování jsme schopni poskytovat prvotřídní servis všem, kdo si u nás pannu už koupili. Díky tomu se životnost jejich panen výrazně prodlouží. Pokud ještě silikonovou pannu doma nemáte a rádi byste ji měli, tak se podívejte na náš e-shop.

Z jakého výběru si může zákazník zvolit erotickou šukací pannu k nákupu? Nabízíte hlavně kvalitu a luxus nebo spíše low-cost?

Všichni zákazníci u nás mají jistotu té nejvyšší kvality panen od certifikovaných výrobců. Co však není zmíněno na webu a ani v e-shopu, je fakt, že pokud najdete pannu, kterou nemáme v nabídce, tak si ji přesto můžete u nás objednat.

Navrhujeme nový e-shop, takže se v následujících měsících můžete těšit na nový a naprosto vymazlený internetový obchod se vším všudy.

Může vás navštívit i hetero-pár a udělat si s pannou švédskou trojku? Je to časté?

Rozhodně! A je to již nějakou dobu běžná realita. Měli jsme nejednu takovou návštěvu. Možnost přijít na švédskou trojku je řešením pro všechny páry, které by chtěly vyzkoušet něco nového nebo již nějakou dobu přemýšlejí o sexu ve trojce, ale morální závazky jim to nedovolí.

Tím, že se u umělé panny nejedná o živou bytost, ale o sexuální pomůcku, je možnost vyzkoušet tuto variantu bez výčitek. Pro páry, které o švédské trojce přemýšlejí, ale neví jestli do toho jít, doporučujeme, aby nám neváhali zavolat a my jim rádi poradíme a zodpovíme veškeré jejich otázky.

Navštěvují vás i samotné ženy?

Ano, navštěvují nás i ženy. Doufáme, že jich do budoucna bude víc. Aktuálně pro ně vybíráme panáka, který by uspokojil především toto ženské heterosexuální publikum. Už teď si nás ale ženy chválí a nestydí se o návštěvě našeho podniku veřejně mluvit.

Super, sexuální panák. Takže nejen ženy, ale také gayové si přijdou na své…

Ano, stejně jako pro heterosexuální ženy vybíráme i panáka pro muže. Gayové rozhodně patří do naší cílové skupiny. Na základě průzkumu a rozhovorů s mnoha z nich, jsme dostali poměrně přesnou zpětnou vazbu, na základě které budeme vybírat ideálního panáka pro uspokojení jejich erotických potřeb a představ.

Téměř všichni z nich nám sdělili, že se těší na návštěvu u nás v podniku a poprosili nás, abychom jim dali vědět hned, jak bude panák dostupný.

Popřípadě dá se nějak do budoucna ovlivnit, jaké panny (či panáky) budete mít ve svém sortimentu?

Rozhodně se to ovlivnit dá. Čas od času rozesíláme dotazník obsahující nové zajímavé panny našim návštěvníkům a podporovatelům a žádáme je o pomoc s volbou nového produktu.

Ovšem v našem případě není podmínkou volit pouze z toho, co propagujeme. Zákazník nám může poslat odkaz jakoukoliv pannu, kterou najde na internetu a může si ji přes nás objednat. Toto se však nestává příliš často, protože sami vybíráme ty opravdu nejhezčí a nejkvalitnější panny, které jsou na trhu dostupné a tak u nás najdete to nejlepší.

Za jak dlouho si může zákazník užít s vaší šukací pannou od samotného nápadu, že do toho půjde? Neboli jak dlouho trvá objednání se k vám?

Pannu je možné si objednat s 45 minutovým předstihem. Ve výjimečných případech to lze udělat i rychleji. To však musí být panna už připravená a musíme mít volno. Jinak je běžné, že si pannu klienti rezervují několik hodin předem nebo i s delším časovým předstihem.

Děkujeme rozhovor a více detailů o NH Sexdolls najdete zde!

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: