Nafukovací panna: Věrná milenka, která nikdy nezklame

Někdy bývá nafukovací panna terčem posměšných vtipů, ale neprávem. V praxi jde o hojně využívanou erotickou pomůckou pro masturbaci. Pokud ji někdo používá, rozhodně se nemá za co stydět. Umožnuje bezpečné uspokojení sexuálních potřeb.

Obsah článku

Kvalitní umělé milenky jsou přitažlivé

Často se stane, že je muž sám, protože momentálně nemá partnerku, nebo jeho partnerka není v dosahu. Proto je vhodné pořídit si nafukovací pannu. Tyto panny se dodávají v životní velikosti, znázorňují celou postavu a mají ženské křivky. Různé typy pann se liší svojí kvalitou, některé jsou jednodušší a mají jen schematické znázornění obličeje, ňader a pochvy, jiné, kvalitnější, jsou naopak propracovanější. Rozhodně ale nejde o žádná neforemná gumová monstra, která příliš sexuální přitažlivosti nevzbuzují, naopak. Některé panny se vyrábějí z vrstveného plastu, další jsou úplně celé nafukovací, vždy záleží na typu.

Nezapomeňte na lubrikační gel

Panny se mohou také odlišovat počtem otvorů, do kterých je možné zavést penis. Obvyklé jsou tři otvory: ústa pro orální hrátky, pochva pro genitální, čili vaginální masturbaci a také konečník pro anální praktiky. Dražší nafukovací panny mohou umožňovat například i pohyb pochvy. Umožňují bezpečnou masturbaci, jsou věrnými milenkami. Vždy je ale třeba použít dostatečné množství lubrikačního gelu. Zajistí uspokojení tehdy, pokud muž nemá jinou možnost a nechce navštěvovat nevěstince. Může být i pomůckou pro mladé muže, kteří teprve objevují tajemství sexu.

Atraktivní panáci i pro ženy

Ovšem nejenom muži si mohou užívat s nafukovací pannou. V současnosti jsou v nabídce trhu i nafukovací panáci, které poskytují ženám obdobnou službu, jako nafukovací panáci mužům. Nafukovací panák je ovšem na rozdíl od panny doplněn penisem, se kterým si žena může jaksepatří užít. Existují navíc i nafukovací panny v podobě transsexuál. Mají mezi nohama místo vagíny penis, který ovšem je pevnou součástí panny, nelze ho odebrat. Navíc jsou vybavené velkými prsy s mohutnými a vystouplými bradavkami.

Nesmí jít o náhražku skutečného života

Samozřejmostí je, že nafukovací panny i panáci jsou vyráběni ze speciálních umělých hmot, které nezpůsobují alergie, jsou na omak velmi příjemné a svým charakterem připomínají vzhled lidské pokožky. Navíc mají velmi příjemný obličej včetně očí, nosu, úst, samozřejmostí jsou i vlasy v různých barvách působící jako skutečné. Pro osamělé večery si tak každý může vybrat umělou milenku či milence přesně podle svého vkusu. Používání nafukovací panny je zcela bezpečné, ovšem je třeba myslet na to, aby se panna nestala náhražkou skutečné partnerky nebo aby nepomáhala rozvíjet různé sexuální abnormality, to je ovšem vzácné.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: