Sexuální uspokojení, aneb každý to má rád jinak

Sex jsem v období náctiletosti moc nevnímala, jako něco úžasného, bez čeho bych nemohla být. Sice sem tam nějaké ty záblesky byly, ale nebylo to ono. Co za tím vězí, jsem odhalila až s prvním orgasmem, kterého jsem dosáhla při spolupráci se svým úplně prvním vibrátorem, a to mi bylo již 22 let. Našla jsem tedy způsob, jak se uspokojit tak, abych z toho měla co největší požitek.

Jak jsem sama začínala se sexem

Šlo mi to v soukromí, ale ne v přítomnosti kohokoli jiného. Prostě jsem se nedokázala uvolnit, a když už jsem se uvolnila, tak nevydržel dotyčný. Buď to předčasně vzdal, nebo už nemohl či ho to přestalo bavit. A mě tím pádem též a zůstala jsem u své osvědčené techniky.

„S tebou je to na hodiny!“, řekl mi jeden můj bývalý.

Ale kdeže, není. Když mám chuť a náladu, příchod k< strong>orgasmu je možný i do pěti minut, což není zase tak dlouhá doba, aby to jeden nevydržel. Jenže, jak jsem se již zmínila, je to o tom uvolnění se a odevzdání se do rukou či úst někoho, komu bych se měla naprosto oddat a nemyslet na nic, jen na své uspokojení a na ten skvělý zážitek. A to mi prostě nejde.

Hledejte sami sebe – i v posteli

Snaha naučit se to byla, ale bohužel, nikam nevedla. Tedy někam ano, k té hranici, kdy se před partnerem dokážu udělat za pomoci hraček a dráždítek, ale musím to dělat sama, protože od něj mi to přijde poněkud nepřirozené. A už jsme zase na začátku.

Je možné, ne-li vysoce pravděpodobné, že vrchol sexuálního života a apetitu mne ještě čeká. Ten rozkvět středního věku, kdy si užíváte kvalitu a ne kvantitu. Ty skvělé okamžiky orgasmů, nebo dokonce orgasmů mnohonásobných. Čas zažívání nových a nepoznaných zkušeností a radostí.

Prozkoumávejte celé tělo i mysl…

Je těžké poznat své tělo a trvá to dlouho, než se sžijete a poznáte dokonale.

Vždy vás dokáže něčím novým překvapit a to mluvím z vlastní zkušenosti. Nebýt jednoho mého ex-přítele, dodnes nevím, co je squirting (tedy myslím z praktického hlediska) a nikdy bych si nemyslela, že toho mohu být schopna. Tuto praktiku jsem vnímala maximálně tak v dráždivých filmech pro dospělé, ale rozhodně ji nepovažovala za realitu.

Naučte se poslouchat co vám dělá dobře

A i proto je důležité objevovat a prozkoumávat své tělo, umět s ním pracovat, rozumět si a vědět, co a jak nám dělá dobře, jak se uspokojit, co nového ještě objevit…  Je to krásná hra, tak si hrajte!

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: