Home > Jak na sex > Kdo má být iniciativní v posteli? On? Ona?

Kdo má být iniciativní v posteli? On? Ona?

V sexu v prvé řadě platí, že by neměl nudit. Pokud se sex zvrtne v rutinu, při které si můžete číst noviny či sledovat v televizi, co je nového ve světě, asi by bylo načase s tím začít něco dělat.

Pokud se na zpestření typu výměny rolí, naučeného scénáře nebo uniforem necítíte, zkuste třeba nějakou zábavnou hračku nebo změnu polohy. Někdy stačí partnera trochu popostrčit a sám si všimne, že změna je prospěšná (koho by taky bavilo to mít deset let každý týden pouze a jen v misionářské poloze, že ano?).

Kdo má v sexu „začít?“

Ať už je řeč o vášni nebo romantice, je dobré tyto varianty obměňovat. Jednou se šlehačkou, podruhé s bičíkem, vždyť na tom nic není. Zkuste si to v zaparkovaném autě na parkovišti, bude to jistě fajn. Nebo v zapadlém koutě zámecké zahrady. Fantazii se meze nekladou.

Akci vždy začínáte vy? A proč? Protože je partner pasivní a nedokáže si o to říct, ani když má chuť? Naučte ho to! Stačí jemně pronést:

„Miláčku, líbilo by se mi, kdybys mě někdy při procházce zatáhl do křoví a tam mi to zezadu udělal!“

Pokud se nejedná o natvrdlého ňoumu, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Nestyďte se ani vy

Jestli se ovšem k ničemu nemá dlouhé měsíce a vaše misionářská poloha se nemění, bylo by dobré si to vyříkat důrazněji, případně si najít milence nebo vztah ukončit a hledat jinde.

Nebudeme si namlouvat, že funkční vztah nestojí také na sexu. Porozumění je fajn, inteligence a kladný postoj k úklidu také nejsou k zahození, ale pokud hapruje chemie a vy necítíte ten skvělý pocit a naplnění z výborného sexu vyplývající, nedocházíte uspokojení a to ani tehdy, když se snažíte, tak potom je to špatné.

Žijete jen jeden život, tak si ho koukejte užít, ať na jeho konci nemusíte počítat prožité orgasmy na prstech jedné ruky!

Leave a Reply

Pošlete tento článek e-mailem: