Umělá vagína dokáže zajistit opravdové potěšení

Pro uspokojování mužů, kteří zrovna nemají po ruce partnerku nažhavenou na hezké chvilky, existuje spousta erotických pomůcek. Jednou z nich je také umělá vagína. Napodobenina skutečného ženského pohlavního orgánu je provedená do nejmenších detailů a dokáže muže kvalitně uspokojit.

Dokonalá imitace dámské kůže

Pánové si mohou vybírat mezi vibračními a nevibračními masturbačními pomůckami, které jsou vyrobeny z různých materiálů a také v rozmanitém provedení. Pohybují se proto samozřejmě v odlišných cenových hladinách a podle toho nabízejí menší či větší komfort uspokojení. Některé modely, například Fleshlight, mají povrch v tělové barvě, který se hodně podobá lidské kůži, takže hmatový zážitek velmi dobře simuluje hebkou ženskou pokožku. Ideálně se hodí pro muže, kteří při skutečném milování hodně preferují vzájemné dotýkání. Opravdu velké oblibě se těší právě druhy umělých vagín s velmi dokonalou imitací pravé dámské kůže. Dokonce je možné vybírat buď z vrásčitého, nebo z hladkého povrchu podle toho, čemu dává muž přednost.

Muž si užije i penetraci panenské blány

Jiné masturbační umělé vagíny zase dosahují vyšší účinky stimulace, mají například několik vibračních cyklů, takže si muž může vybrat vibrace, jež mu dokonale vyhovují. Skvělé je, že se intenzita vibrací dá podle potřeby upravit. Většinou se to řeší pomocí kolečka na ovladači. Umělé vagíny včetně těch vibračních samozřejmě může obsahovat i neporušenou panenskou blánu. Díky tomu se zvyšuje požitek z masturbace, jejíž součástí se stane i penetrace. Jemný gelový materiál umělého orgánu dokáže pevně obepnout mužský penis. Je elastický a umí se podle potřeby roztáhnout. Někdy může být vnitřní stěna vagíny opatřena malými rýhami, které dokážou vytvořit skutečně realistický pocit, že se úd nachází přímo uvnitř pochvy. Zážitek při milování přitom nabírá na síle.

Přidejte svůj názor

Užijte si 10 % slevu s kuponem LASCIVNIJasně, chci ušetřit
+ +
Pošlete tento článek e-mailem: